Мъжките обици – все още модерни?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Krum » 04 Май 2017, 11:11

Ако са симетрични и добре изглеждащи стават, ако са на едното ухо и блестящи хич не са добра идея.. :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Rali_hr » 30 Май 2017, 10:52

Обеците все още ги свързваме с рок бунтарска визия. :mrgreen: Странно е когато видиш мъж с обеци да танцува на Цеца да речем. Модерни са, когато стоят добре, не са натрапчиви и няма никакви висулки и блещукащи неща по тях.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот bob_care » 07 Юни 2017, 12:51

Rali_hr написа:Обеците все още ги свързваме с рок бунтарска визия. :mrgreen: Странно е когато видиш мъж с обеци да танцува на Цеца да речем. Модерни са, когато стоят добре, не са натрапчиви и няма никакви висулки и блещукащи неща по тях.

Може да видиш много мъже с обеци, които танцуват на някоя чалга песен, но преди години обеците точно бяха белег на алтърнатив начин на живот, на музика и т.н.
bob_care
 
Мнения: 30
Регистриран на: 11 Апр 2017, 14:19

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 08 Юни 2017, 09:37

По-скоро рядко може да се видят хубави обеци на мъжете, има един модел, който на мен лично много ми харесва:
malka-obetsa-ot-meditsinska-stomana-podkova-228x228.jpg
malka-obetsa-ot-meditsinska-stomana-podkova-228x228.jpg (4.3 KiB) Прегледано 335 пъти
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот vanessa_ » 29 Юни 2018, 15:18

Мъж е обеци е смешно и несериозно. мина времето кога беше на мода
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Dipsy » 29 Юни 2018, 15:47

Аз винаги съм си падала по пичове с обици. Не ми допадат само такива дето си ги закачат на мъжките достойнства и по зърната.. и на езика не ме кефи.. иначе уши, брадичка, вежди.. мням мням. Мойто мило има и той :cheerleaderkid:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Stark » 29 Юни 2018, 16:24

Dipsy написа:Аз винаги съм си падала по пичове с обици. Не ми допадат само такива дето си ги закачат на мъжките достойнства и по зърната.. и на езика не ме кефи.. иначе уши, брадичка, вежди.. мням мням. Мойто мило има и той :cheerleaderkid:

А какво ще кажеш за онея, коитоо са халки с нещо закачено на тях? :lol: Направо ме отвращават! Не харесвам обеците на брадичката, толкова са ми грозни, на носа, на бузите. Приемам до веждата, ушите и при двата пола.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Dipsy » 03 Юли 2018, 17:02

Stark написа:
Dipsy написа:Аз винаги съм си падала по пичове с обици. Не ми допадат само такива дето си ги закачат на мъжките достойнства и по зърната.. и на езика не ме кефи.. иначе уши, брадичка, вежди.. мням мням. Мойто мило има и той :cheerleaderkid:

А какво ще кажеш за онея, коитоо са халки с нещо закачено на тях? :lol: Направо ме отвращават! Не харесвам обеците на брадичката, толкова са ми грозни, на носа, на бузите. Приемам до веждата, ушите и при двата пола.

На бузите и мен не ме радва. Говора зя пийрсинг, който не е непременно под формата на халка..
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот ivan.stoqnov » 03 Юли 2018, 17:16

Аз имам и на двете уши, не знам дали още са модерни. Те са ми от времето когато бях млад и металист и съм си свикнал толкова много с тях, че не ми прави никакво впечатление. Но да си кажа честно не виждам вече толкова много мъже с обеци на ушите, а имат ли пиърсинги на други места само те си знаят :clappingorange:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Dipsy » 03 Юли 2018, 17:18

ivan.stoqnov написа:Аз имам и на двете уши, не знам дали още са модерни. Те са ми от времето когато бях млад и металист и съм си свикнал толкова много с тях, че не ми прави никакво впечатление. Но да си кажа честно не виждам вече толкова много мъже с обеци на ушите, а имат ли пиърсинги на други места само те си знаят :clappingorange:

Пък аз си мислех, че се хвалите помежду си кой къде има пиърсинг :)
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron