Мъжките обици – все още модерни?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот ivoblinc » 13 Ное 2013, 13:52

Мъжките обици, като че ли винаги са били модерни. Ушите ми са пробити преди много години и се чудих, как ли ще изглеждам, ако се накича отново.

Като се позагледам има доста мъже, които носят обици, но не зная дали все още са модерни или просто мъжете са изостанали?

Вече има доста форми и размери, дори не зная какво да си взема. Нещо по-дискретно ще е, но аз няма да мога да се възприема, камо ли да се харесам с обици.

Има ли мъже тук, които носят обици? Посъветвайте ме за някое магазинче, да се пробвам и да видя какво ще излезне!
А вие жени, харесвате ли мъже с обици или смятате, че отдавна им е минала модата?
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот bojo_kolev » 13 Ное 2013, 13:56

Моите обеци не съм ги сменял, от както ви сложих. Те са си универсални - халки, но са малки и не са ми създавали проблем. Пробих си ушите още като тийнейджър и модерни или не, те са се сраснали направо с мене :D а защо да не са модерни :?
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Loreyn » 15 Ное 2013, 12:22

Много зависи от стила, в който се обличаш, за да знаеш какви биха били подходящи, разбира се, най-добре е да са универсални, като халките, има такива, които са дискретни и стоят добре, дори и на костюм. Аз съм малко перната в това отношение, но е готино да си различен! :)
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот MGB » 24 Юли 2014, 16:19

Аз харесвам мъжете с обици, изглежда ми готино, а не знам защо повечето имат някакви предубеждения :?
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Lollipop » 16 Ное 2014, 17:58

И аз харесвам мъже с обици :) Спомням си имах нужда да ползвам услугите на адвокат, а той в съда ходеше без обеци,в кантората си беше с доста интересни обици по ушите,наистина впечатляващо :) След време си взех и аз мъж с пиърсинг, на мен такива мъже ми изглеждат по-готини,е разбира се, ако обицата е халка и има закачено кръстче.. няма да гледам на този индивид като на много готин :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот S_Milenska » 26 Ное 2014, 14:06

MGB написа:Аз харесвам мъжете с обици, изглежда ми готино, а не знам защо повечето имат някакви предубеждения :?


Не знам! Аз също харесвам повече мъже с обеци, изглеждат по-диви и забавни, а кое е истина и кое - не е друго нещо :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Lollipop » 15 Юни 2015, 12:23

Точно свързваме видът с лошото момче, което не е слушало мама и си е пробило ушите. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот S_Milenska » 15 Юни 2015, 13:24

Lollipop написа:Точно свързваме видът с лошото момче, което не е слушало мама и си е пробило ушите. :lol: :lol: :lol:

Да, точно. Но разбира се зависи какви са обеците ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Rali_hr » 15 Юни 2015, 14:01

Не ми харесва, изглеждат тъпо и абсурдно а и като видя малко дете е много смотано.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъжките обици – все още модерни?

Мнениеот Lisica » 17 Юни 2015, 13:49

Мъжете с обеци винаги са изглеждали много добре, особено пък сега почти всеки мъж е с обеца или татуировка, красота ;)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта