Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот silver933 » 10 Авг 2015, 15:30

Ама пък сякаш някой ви кара на сила, едната връзка се гради от двамата, след като единия само прави компромиси ше е така.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот Rali_hr » 10 Авг 2015, 16:40

silver933 написа:Ама пък сякаш някой ви кара на сила, едната връзка се гради от двамата, след като единия само прави компромиси ше е така.

Така е, но с младите е по-различно и аз като малка винаги се откъсвах от приятелите си за да се виждам все по-често с гаджето и разбира се главно с неговите приятели!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот franky » 10 Авг 2015, 16:46

silver933 написа:Ама пък сякаш някой ви кара на сила, едната връзка се гради от двамата, след като единия само прави компромиси ше е така.

Докато си траят хората, наистина, че няма какво толкова да се промени, но добре е да знаеш как да го направиш, така че да му бъдеш огледало, той мисля, сам ще се откаже...
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот plambet0000 » 28 Авг 2015, 02:04

Точно така трябват компромиси и от двете страници, но и пак зависи от доста неща..
plambet0000
 
Мнения: 2
Регистриран на: 28 Авг 2015, 01:57

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот miron » 24 Апр 2018, 15:50

В началото на връзките винаги едната компания надделява и другите остават на заден план, винаги така се получава, рядко могат да се обединят.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот Pipilota » 05 Сеп 2018, 18:46

Този тийн проблем винаги е съществувал. Ако единия е по-податлив,а другя има по-здрава приятелска среда, веднага се откъсваме и заминаваме в някой определен кръг.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот Kaya » 29 Сеп 2018, 10:09

темата е стара но ще го кажа за всички момичета и момчета, на които им предстои и ще се ровят в нета. Бягайте от такива, щом от малък налага ограничения върху половинката си, истерията във връзката е гарантирана.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот Lucy » 17 Апр 2019, 10:10

Такива връзки обикновено са обречени на провал. Няма как да просъществува, ако и двамата нямат нужната свобода и контакти, за да живеят пълноценно.
Лошото е, че тези неща се случват бавно и вероятно неусетно. Докато се осъзнаеш, и вече си останал без нито един приятел. Затова човек трябва да подбира добре партньорите си.
Lucy
 
Мнения: 66
Регистриран на: 20 Дек 2018, 12:31

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот РениСто » 18 Апр 2019, 12:23

Случвало ми се е, но се осъзнах навреме. Иначе бях на път да остана без приятели.
Първо се почна с това как двама души като се обичат, имат нужда от време да са заедно, за да се опознаят. Това време се увеличаваше и почнах да чувам тия реплики винаги при уговорки с приятели. Не че излизах ежедневно с тях, но поне веднъж седмично се виждахме - я на кино, я кафе или друго...почна да ми прави сцени преди излизане. За да си спестя настроенията му, започнах да разреждам срещите с тях. Но една приятелка ми отвори очите и му поставих нещата ребрено - или свиква, че имам приятели и искам да ги виждам, или приключваме. Е, избра си второто.
РениСто
 
Мнения: 20
Регистриран на: 03 Апр 2019, 11:16

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот Таня Иво » 08 Май 2019, 11:11

Момчетата могат да бъдат много манипулативни. На мен не ми се е случвало, но въобще не ме изненадва подобно поведение.
Дано един ден детето ми не страда заради такъв идиот. Дано има сили и самоуважение да стане и да си тръгне.
Таня Иво
 
Мнения: 105
Регистриран на: 20 Ное 2018, 09:41

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта