Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот Lyomi » 15 Ное 2013, 13:57

Имам сериозен проблем, на които не намирам изход! С гаджето ми бяхме 2 години заедно, почти неразделни. Той учи в моето училище и живеем близко един до друг, та нямаше как да не сме постоянно заедно.

В един момент, обаче, той започна да ми се сърди, че съм излизала с приятели без него, а това са хора, които гаджето ми не познава, а и не биха му паснали, просто защото това е моята среда, а не неговата.

По този начин с много караници и разправии, започнахме да излизаме с компанията ми, но на него не му хареса, както и приятелите ми не хареса него. :!: Не можехме да си кажем нищо тайно с приятелките ми, без той да е наддал ухо.

Гаджето ме откъсна от всичките ми близки хора и приятели, останах само с него и какво? :? След като се разделихме останах единствено с майка ми, тя ми е приятелка, нямам други, но не мога постоянно да бъда и да излизам само с нея!

Как да върна доверието на приятелите ми, когато ги изоставих, вместо да направя това с гаджето ми, вече бившото?! :( Как се връщат неща, които са безвъзвратно изгубени? :cry: :cry: :cry:
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот Nightmare » 15 Ное 2013, 14:02

Нали знаеш, че истинското приятелство е вечно, ако им обясниш, би трябвало да те разберат. Ако пък не, започни уроци по рисуване, например или нещо такова, което ще те срещне с нови хора, с които да излизаш и да се забавляваш. Така се случва в живота, нещата се въртят! Най-хубавото е, че си запазила приятелската връзка с майка ти, не я губи, никога! :)
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот Rali_hr » 25 Ное 2014, 12:35

Много неприятна ситуация! Хич не е лесно като се случи така, дори да сте пак приятели, те вече имат нови истории, нови случки, в които ти трудно ще се впишеш, но не е и невъзможно. Обаждай им се и бъди по-настоятелна, няма как да се случи друго! :D
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот Krum » 28 Ное 2014, 14:09

Мислете по-рано бе деца :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
То станало вече, ами така ще е, търсете нови приятели, или пък започнете отново да се обаждате на старите, и другият път не я правете тази грешка :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот Snejna » 06 Мар 2015, 14:19

Доста е тъпо като се получи така и обикновено се случва при гаджетата, а сте толкова малки еххехе ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Мар 2015, 16:33

Тези гаджета бе, и аз като бях малка имах едно гадже, което така ме откъсна от приятелите ми, добре че аз бях ината и скоро пак си спечелих приятелите, но повече тази грешка не я направих! :!: :!:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот Tinki » 09 Мар 2015, 17:00

Не гаджето е виновно, това е лично решение как да разпределиш времето и контактите си. Той е просто удобна причина да се оправдаеш. Има ли желание, има и начин за всички ;)
А относно това как да върнеш приятелите си, пробвай да им се извиниш. Ако са та истински такива, ще те приемат отново.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот Lollipop » 27 Юли 2015, 08:04

Когато бях млада и аз я правех тая глупост, все за да се видя с гаджето нямах време за приятелите си, но после добре че успях бързо да се събера с тях и да намеря нови. Не си струва, дори и цял живот да сте заедно - пак ще имате нужда от приятели!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот silver933 » 27 Юли 2015, 08:35

2 години като сте блели и не сте се виждали с приятелите си кой е виновен? Много сте ми интересни, видиш ли вярвате, че любовта ще е за цял живот и какво, ще седите само двамата като някаквки аутсайдери, щот' се обичате.. ами много хубаво!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Гаджето ме откъсна от приятелите ми!

Мнениеот nadqta » 27 Юли 2015, 15:01

Ставаше въпрос, когато приятелите са общи, а без да искаш те стават такива, независимо дали в началото са били само твои или само негови :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта