Билката за отслабване на д-р Лозанов

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Билката за отслабване на д-р Лозанов

Мнениеот Nightmare » 15 Ное 2013, 14:56

Чували ли сте за чудотворната билка на д-р Лозанов? До колкото разбирам е модерна от години в София и много хора посещават дома на този лекар (това му е и кабинета).

Една съседка ми каза за нея, но първо не можах да я позная, понеже беше така отслабнала - до неузнаваемост! :shock: Даде ми малко, за да я опитам, истината е, че това е най-гадното нещо, което съм слагала в устата си през живота :mrgreen: , но явно има ефект.

До колкото разбрах, всъщност хората се лекуват с нея, чрез пречистване, дори помагала при безплодие, но главно купуват билката за отслабване.

Мисля да я поръчам, но исках да чуя вашите отзиви за билката, която продава д-р Лозанов. За сега съм чувала много добри неща за отслабващият й ефект, надявам се да не са само слухове, а какви са вашите отзиви?
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Билката за отслабване на д-р Лозанов

Мнениеот PasDeDeux » 15 Ное 2013, 15:05

Това със сигурност не помага на всеки, специално за отслабването, дори може да убострят заболявания като гастрит :!: Много внимателна трябва да бъдеш към тази билка.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Билката за отслабване на д-р Лозанов

Мнениеот ameleva » 15 Ное 2013, 15:37

Много лесно се отслабва с тази горчивка, но като спреш да я пиеш, успешно си връщаш килограмите. :)
ameleva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 17 Фев 2012, 15:53

Re: Билката за отслабване на д-р Лозанов

Мнениеот desi_a1972@abv.bg » 15 Ное 2013, 16:38

Zdraveite,iskam da kaja 4e az li4no sam otslabvala sas tazi bilka to4no 3 pati.....Sled vsiako rajdane az imax da svaliam po 45 kilograma i ako ne be6e tia niama6e da se spravia,sama.Dori se samniavam 4e sled 2roto rajdane mi ostavaxa 3 kilograma za da stana pone 50 a ne 48 kolkoto sam bila predi parvoto i otnovo razbrax 4e sam bremenna .Zatova sled 3toto re6ix da ia pia do 50 kilograma ..........a po prontsip do 9 mesets se merix do 80 kato v 9 ve4e ne se ka4vax na kantar ...zna4i parvoto mi piene be6e 96 godina i mi be6e kazal da ia pia 3 na den .....oba4e az poneje iadiax po 5,6 pati na den ia piex predi vsako iadene 2 dena i 1 po4iva6......mnogo sam dovolna ......dori ia prepora4ax na poznat koito svali 100 kg. sas neia i o6te si e slab....samo trabva kostoiannstvo bez ligav6tini i samo kontsertrat......yspex as sam mnogo dovolna.
desi_a1972@abv.bg
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Фев 2013, 14:40

Re: Билката за отслабване на д-р Лозанов

Мнениеот phalacheva » 15 Ное 2013, 18:28

Ползвахме я две приятелки, наистина отслабнахме, но след това дълго, дълго
се лекувахме от хемороиди, аз дори постъпих на лечение в болница, правиха ми
колоноскоипя , защото се бях сдобила от тази билка в вътрешно хемороиди.
С приятелката ми предпочитаме да сме си пълнички, но да нямаме проблем с
хемороиди. Така, че бъдете внимателни и избирайте , отслабване или хемороиди.
П. Халачева
phalacheva
 
Мнения: 1
Регистриран на: 23 Апр 2013, 14:26

Re: Билката за отслабване на д-р Лозанов

Мнениеот choki_moki » 17 Ное 2013, 18:08

Лошото на тези продукти е, че ефекта е само временен. Те няма да те научат да се храниш правилно, да се движиш, да спортуваш, да се контролираш и дисциплинираш. Към тях вървят едни безумни "диети" от сорта на: "яжте 100 грама зеле на ден в продължение на една седмица и билката ще ви подейства", от който освен да си докараш някой гастрид друго няма да направиш. Няма вълшебни хапчета за отслабване и няма лесни начини това да се случи ТРАЙНО. Изискват се тренировки, правилно и балансирано хранене, пиене на много вода, и евентуално някоя добавка за горенето на мазнините.
Аватар
choki_moki
 
Мнения: 52
Регистриран на: 20 Сеп 2013, 10:23

Re: Билката за отслабване на д-р Лозанов

Мнениеот mysense » 20 Яну 2014, 13:39

Не съм я позлвал но такива билки рядко влияят на всеки :)
mysense
 
Мнения: 3
Регистриран на: 19 Апр 2012, 17:33

Re: Билката за отслабване на д-р Лозанов

Мнениеот dessiblond » 21 Яну 2014, 13:25

mysense написа:Не съм я позлвал но такива билки рядко влияят на всеки :)

Въпросът е там, че могат да бъдат по-скоро опасни за някои!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Билката за отслабване на д-р Лозанов

Мнениеот nelidaaliosman » 21 Мар 2017, 17:10

Някои може ли да ми даде някакъв номер на д-р Лозанов ?
nelidaaliosman
 
Мнения: 1
Регистриран на: 21 Мар 2017, 17:09

Re: Билката за отслабване на д-р Лозанов

Мнениеот Petya96 » 18 Юли 2017, 10:29

Здравейте , не съм пробвала тази билка , но доколкото знам като спреш да я пиеш се получава йо-йо ефект . Аз ползвам clean 9- изчистваща програма горяща мазнините в тялото и съм много доволна . Успях да сваля 5 кг и 4 см от талията за 9 дни
Petya96
 
Мнения: 1
Регистриран на: 18 Юли 2017, 10:23

Следваща

Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта