Телефон за първокласник, но какъв?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот niya_mazova » 23 Яну 2017, 18:05

Monika_Spasova написа:Не знам, някои деца, въпреки че нямат, не пазят, а други въпреки големите възможности, за сметка на това пазят повече и са по-подредени и чисти. :roll:


Кой както е научен :smile: .
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот Lili_pili » 24 Яну 2017, 10:27

А мислите ли, че е важно първокласника да има телефон? Ще ходя на рожден ден на много близко дете първолаче и мислих да му взема телефон... :roll: :roll:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот vanessa_ » 24 Яну 2017, 11:20

Lili_pili написа:А мислите ли, че е важно първокласника да има телефон? Ще ходя на рожден ден на много близко дете първолаче и мислих да му взема телефон... :roll: :roll:

Ако родителите нямат нищо против, защо да не, а и дори и сега да не го ползва то след година със сигурност ще си има телефон в джоба. ;)
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот Fancy » 24 Яну 2017, 11:35

Щом е за подарък телефона, не може да е някакъв обикновен и прост, какъвто бихме купили на нашето си дете :smile: , трябва да е хубав, за да не се обидят хората. Това малко поставя в затруднена ситуация родителите - да му го дадат ли да го ползва, по-нататък ли да го дадат :smile: .
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот anetageorgieva » 05 Фев 2017, 17:41

Днес попаднах на този интересен телефон https://4sales.bg/gps-chasovnik-telefon ... yavane-903 . Според мен това е най-удачният избор за първокласник, с подобно устройство родителите биха били много по-спокойни. Аз мисля да взема един такъв телефон на сина ми.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Фев 2017, 09:25

anetageorgieva написа:Днес попаднах на този интересен телефон https://4sales.bg/gps-chasovnik-telefon ... yavane-903 . Според мен това е най-удачният избор за първокласник, с подобно устройство родителите биха били много по-спокойни. Аз мисля да взема един такъв телефон на сина ми.

Да, изглежда много готино :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот anetageorgieva » 11 Фев 2017, 18:54

И на мен много ми харесва.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот rabotnata pchela » 12 Фев 2017, 10:04

Нямам същия боклук, но подобен - Myki. :) Втори часовник купихме, изобщо не се свързваме, говорим с него, няма нищо насреща, пълен боклук, изобщо освен рекламата, друго качествено няма в тея смотани часовници. По-добре дететео да си има телефон, поне ще знаеш, че винаги можеш да се свържеш с него.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот Elica » 09 Мар 2017, 11:36

rabotnata pchela написа:Нямам същия боклук, но подобен - Myki. :) Втори часовник купихме, изобщо не се свързваме, говорим с него, няма нищо насреща, пълен боклук, изобщо освен рекламата, друго качествено няма в тея смотани часовници. По-добре дететео да си има телефон, поне ще знаеш, че винаги можеш да се свържеш с него.
Много гадно! Иначе е удобно за децата да знаят, че по такъв начин могат да се свържат с родителите, а родителите не се притесняват, че детето ще загуби телефона. :roll: Друг тип смарт часовник няма ли пак да свърши работа, имам предвид качествен.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот svetlozara » 09 Мар 2017, 15:34

сега всички вземайте новия вариант на 3310, който пусна Нокиа :) даже е с цветен екран! :lol:
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

ПредишнаСледваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron