Телефон за първокласник, но какъв?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот Rali_hr » 10 Мар 2017, 10:58

svetlozara написа:сега всички вземайте новия вариант на 3310, който пусна Нокиа :) даже е с цветен екран! :lol:

Между другото, аз го обмислях за себе си,това ми беше първия телефон, колко скъп беше на времето! :) Удобното е, че е много издръжлив, хубаво е, че като е ново производство ще има и части и начини да се продължи живота му при проблеми, макар че ако е както преди, то проблеми нямаше. :mrgreen: Бързо ще замени всички служебни телефони.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот fawla » 10 Мар 2017, 13:53

Аз обмислям за себе си такъв телефон, защото обикновено съм без батерия, когато ми потрябва телефон. :mrgreen: Е разбира се, няма да се разделя със смартфона си, но нокията ще ми бъде резервна.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот vanusha » 10 Мар 2017, 15:49

Аз съм на мнение, че този телефон изобщо няма да е търсен, нито ще има някакъв успех на пазара.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот Kaya » 31 Мар 2017, 11:30

На децата не им трябва да такъв телефон, те бързо ще поискат нов и модерен, а вие ще се съгласите, по-добре да се купи направо смартфон, ясно е, че това нещо ще бъде използвано немалко.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот rabotnata pchela » 31 Мар 2017, 13:40

Kaya написа:На децата не им трябва да такъв телефон, те бързо ще поискат нов и модерен, а вие ще се съгласите, по-добре да се купи направо смартфон, ясно е, че това нещо ще бъде използвано немалко.

И ти си права, че може би трябва да е от модерните, че иначе тяя 3310-ки ще се лъжат с тях половин година и ще се писне за нов.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот denislavahristova » 03 Май 2017, 18:22

Мислиш ли, че и с по-модерните няма да е същото? :grin:
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Май 2017, 18:44

denislavahristova написа:Мислиш ли, че и с по-модерните няма да е същото? :grin:

Н езнам, ние сега обикаляхме тамън за телефони, говорихме, обсъждахме. Детето има очи за големи телефони. :) решихме обаче, да вземе стария телефон на баща си, а да си използва таблета и се разбрахме следващата година да купим нов. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот Локумът » 04 Май 2017, 12:21

Мотайте ги докато можете за тея телефони. Нали ги гледам пред блока, едно да слезе с телефон и прецаква цялата игра, сядат и зяпат. Затова давайте по-спокойно с телефони, има добри модели, удачни точно за разговори само, които са издръжливи, това им трябва на децата, а като пораснат още малко, вече може да се охарчите за телефон, тогава спасение няма да има. Моите почнаха с такъв, даже двамата ползваха 1 телефон. :mrgreen:
fsdfs.jpg
fsdfs.jpg (4.62 KiB) Прегледано 306 пъти
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот Kaya » 04 Май 2017, 15:53

Локуме, ти доста си изтормозил децата си, с един общ телефон и то изглеждаш по такъв начин.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Телефон за първокласник, но какъв?

Мнениеот kikimoraa » 06 Май 2017, 13:10

Има голямо разнообразие сега, може и смартфон да се вземе, ако няма включен интернет и няма игри пак е подходящо. когато интернета може да се ползва само , когато има Wi-fi няма причини за притеснения, че детето ще сърфира в мрежата когато не трябва.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

ПредишнаСледваща

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта