Какви гъби за баня предпочитате?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Anka » 16 Юни 2015, 11:03

MaLkA_sLaDoRaNa написа:Ами може да си вземеш на Рефан, тези ексфолиращите им сапуни, мисля че са хубави, има и към някои прикрепена гъба направо, а и миришат невероятно!

Мда, много са хубави и аз такива ползвам, много ми харесват на Рефан сапуните ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 02 Юли 2015, 15:15

Така е, страхотни са, само с това се къпем у нас аз и родителите ми и всички сме много доволни. :)))
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Mon_ton » 03 Юли 2015, 11:49

Много харесвам панделките, защото много се пенят и всичко става в пяна. :lol:
Обаче нещо напоследък не мога да си стигна гърба вече и се чудя какво да измисля за къпането :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Anka » 03 Юли 2015, 12:23

Mon_ton написа:Много харесвам панделките, защото много се пенят и всичко става в пяна. :lol:
Обаче нещо напоследък не мога да си стигна гърба вече и се чудя какво да измисля за къпането :(

ахааха не е лесно, ще викаш гаджето да ти помага. ;) Иначе замени тези душгелове с хубав сапун от Рефан, жестоки са, може да си намериш някой обогатен с витамин Е за по-еластична кожа.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот black » 27 Яну 2016, 11:26

Малко ми е проблемна тази част :sad: Доста съм окосмен по краката и ръцете и доста ми скубят всичките тези приспособления. Измивам се със сапун само, но той пък много ми изсушава кожата :sad:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот nadqta » 27 Яну 2016, 12:20

black написа:Малко ми е проблемна тази част :sad: Доста съм окосмен по краката и ръцете и доста ми скубят всичките тези приспособления. Измивам се със сапун само, но той пък много ми изсушава кожата :sad:

Хмм не се бях замисляла, че ги скубе мъжете с повече окосмяване, виж ти, а опитвал ли си да използваш душ гел, вместо сапун, това със сигурност ще даде по-различен резултат има доста омекотяващи такива :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот klara » 28 Яну 2016, 13:48

nadqta написа:
black написа:Малко ми е проблемна тази част :sad: Доста съм окосмен по краката и ръцете и доста ми скубят всичките тези приспособления. Измивам се със сапун само, но той пък много ми изсушава кожата :sad:

Хмм не се бях замисляла, че ги скубе мъжете с повече окосмяване, виж ти, а опитвал ли си да използваш душ гел, вместо сапун, това със сигурност ще даде по-различен резултат има доста омекотяващи такива :idea:


Ето защо се епилирали мъжете! :smile:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Ваня Стойчева » 28 Яну 2016, 15:29

Е колко може да си окосмен, че чак да ти се заплитат космите, направо ще падна. :mrgreen: :rolling: Панделки не си ли ползвал, те са по-щадящи космите. :oldtimer:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Локумът » 28 Яну 2016, 16:34

black написа:Малко ми е проблемна тази част :sad: Доста съм окосмен по краката и ръцете и доста ми скубят всичките тези приспособления. Измивам се със сапун само, но той пък много ми изсушава кожата :sad:

НЕща като изсушава кожата и имам мноо косми не ми се връзват, братле. :mrgreen: Като си такъв гей, че си мислиш за изсушената кожа (каквото и да значи това понятие), можеш малко да си скастриш окосмението, че да заприличаш поне на далечен братовчед на Чубака. Остани си със здраве и ползвай душгел и лубрикант, че да ти се пързаля гъбата. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот black » 29 Яну 2016, 15:45

Локумът написа:
black написа:Малко ми е проблемна тази част :sad: Доста съм окосмен по краката и ръцете и доста ми скубят всичките тези приспособления. Измивам се със сапун само, но той пък много ми изсушава кожата :sad:

НЕща като изсушава кожата и имам мноо косми не ми се връзват, братле. :mrgreen: Като си такъв гей, че си мислиш за изсушената кожа (каквото и да значи това понятие), можеш малко да си скастриш окосмението, че да заприличаш поне на далечен братовчед на Чубака. Остани си със здраве и ползвай душгел и лубрикант, че да ти се пързаля гъбата. :mrgreen:


Дали си гей или не си сухата кожа си е суха кожа и е гадно! Не искам да се кастря, щото не съм гей :grin: а и жената ме харесва така! Тия душ гелове са ми много лигави, имам чувството, че не могат да се измият и минах на бебешките сапуни :grin:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта