Какви гъби за баня предпочитате?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот balsam » 26 Фев 2016, 12:19

black написа:
Локумът написа:
black написа:Малко ми е проблемна тази част :sad: Доста съм окосмен по краката и ръцете и доста ми скубят всичките тези приспособления. Измивам се със сапун само, но той пък много ми изсушава кожата :sad:

НЕща като изсушава кожата и имам мноо косми не ми се връзват, братле. :mrgreen: Като си такъв гей, че си мислиш за изсушената кожа (каквото и да значи това понятие), можеш малко да си скастриш окосмението, че да заприличаш поне на далечен братовчед на Чубака. Остани си със здраве и ползвай душгел и лубрикант, че да ти се пързаля гъбата. :mrgreen:


Дали си гей или не си сухата кожа си е суха кожа и е гадно! Не искам да се кастря, щото не съм гей :grin: а и жената ме харесва така! Тия душ гелове са ми много лигави, имам чувството, че не могат да се измият и минах на бебешките сапуни :grin:


Аз използвам гъба с бебешки душ гел, че имам алергия, по-щадящи са.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот m0n4eto » 25 Мар 2016, 14:17

не разбрах каква е връзката с мъжкото окосмяване , гъбите за баня и сексуалната ориентация. но ако ще помогне, да си кажа, че предпочитам тези тип панделка. но ползвам и обикновени, дето са от една страна леко по-остри, а от другата много меки
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот fairy » 25 Мар 2016, 16:36

m0n4eto написа:не разбрах каква е връзката с мъжкото окосмяване , гъбите за баня и сексуалната ориентация. но ако ще помогне, да си кажа, че предпочитам тези тип панделка. но ползвам и обикновени, дето са от една страна леко по-остри, а от другата много меки


То работата е малко "Къде го чукаш, къде се пука". :mrgreen: На мен тези обикновените хич не ми допадат, имам чувството, че никаква работа не вършат.
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот m0n4eto » 28 Мар 2016, 15:42

fairy написа:
m0n4eto написа:не разбрах каква е връзката с мъжкото окосмяване , гъбите за баня и сексуалната ориентация. но ако ще помогне, да си кажа, че предпочитам тези тип панделка. но ползвам и обикновени, дето са от една страна леко по-остри, а от другата много меки


То работата е малко "Къде го чукаш, къде се пука". :mrgreen: На мен тези обикновените хич не ми допадат, имам чувството, че никаква работа не вършат.


е то няма кой знае какви алтернативи. освен да идеш при теляк :lol:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Snejna » 28 Мар 2016, 16:00

Асамо панделка харесвам, много добре се разпенват, а и не мисля, че кой знае колко се цапам, като се къпя всеки ден. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот irka » 29 Мар 2016, 09:31

Дали съществуват още? :lol: Телякът сигурно ще ти свали кожата от гърба направо! :lol: Аз предпочитам естествените, така наречените гъби луфа.
гъба луфа.jpg
гъба луфа.jpg (8.68 KiB) Прегледано 641 пъти
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот m0n4eto » 01 Апр 2016, 16:24

а как се казват онези метлички дето ползват в обществените бани хаха
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот pravilno » 04 Апр 2016, 09:17

m0n4eto написа:а как се казват онези метлички дето ползват в обществените бани хаха


Е, метличките са за руската баня :grin: . Много е атрактивно да те напляскат хубаво с метличка. Мисля, че се правеха от брезови или дъбови клонки.
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот m0n4eto » 08 Апр 2016, 12:06

pravilno написа:
m0n4eto написа:а как се казват онези метлички дето ползват в обществените бани хаха


Е, метличките са за руската баня :grin: . Много е атрактивно да те напляскат хубаво с метличка. Мисля, че се правеха от брезови или дъбови клонки.


не оставят ли следи? после да се чудиш да обясняваш от какво са :grin:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот penelopa » 08 Апр 2016, 14:08

m0n4eto написа:
pravilno написа:
m0n4eto написа:а как се казват онези метлички дето ползват в обществените бани хаха


Е, метличките са за руската баня :grin: . Много е атрактивно да те напляскат хубаво с метличка. Мисля, че се правеха от брезови или дъбови клонки.


не оставят ли следи? после да се чудиш да обясняваш от какво са :grin:


Като са намокрени, не би трябвало :grin: . Май имаше специална технология на сушенето им, за да могат да издържат месеци ползване. Иначе който ги ползва редовно ще му е като географска карта гърба му :grin: .
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта