Какви гъби за баня предпочитате?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Pipilota » 28 Юни 2016, 10:20

Локумът написа:С четка се къпя. :lol: :lol: :lol: Да се изтърквам добре ;) :lol: :lol:

майка ми имаше една, приличаше на четка за тоалетна чиния, само че едностранно. :lol: Къпеше се яко жената. :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот m0n4eto » 26 Юли 2016, 10:59

Pipilota написа:
Локумът написа:С четка се къпя. :lol: :lol: :lol: Да се изтърквам добре ;) :lol: :lol:

майка ми имаше една, приличаше на четка за тоалетна чиния, само че едностранно. :lol: Къпеше се яко жената. :)


представям си анимационните филмчета, дето някой се къпе във вана и задължително си търка гърба с такава четка :lol:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Kaya » 26 Юли 2016, 11:05

m0n4eto написа:
Pipilota написа:
Локумът написа:С четка се къпя. :lol: :lol: :lol: Да се изтърквам добре ;) :lol: :lol:

майка ми имаше една, приличаше на четка за тоалетна чиния, само че едностранно. :lol: Къпеше се яко жената. :)


представям си анимационните филмчета, дето някой се къпе във вана и задължително си търка гърба с такава четка :lol:

Е, измиват си! Замислете се, колко рядко успяваме иначе да си измием гърба! Дори дъщеря ми отказва да си мие гърба сама, защото не стигала. :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Jully » 26 Юли 2016, 13:19

На мен ми харесват панделките, защото успяват да се разпенят най-много, само че последно си купих за мен и за децата и много бързо се разпаднаха. :(
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Malina » 27 Юли 2016, 13:43

Jully написа:На мен ми харесват панделките, защото успяват да се разпенят най-много, само че последно си купих за мен и за децата и много бързо се разпаднаха. :(

Имам една с едни топчета извътре, изобщо не се къса, мнгоое здрава, може би е пришита. Онези обикновените, които са само едноцветни и малки се късат адски бързо, дам.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот annamaria » 28 Юли 2016, 13:02

Kaya написа:Е, измиват си! Замислете се, колко рядко успяваме иначе да си измием гърба! Дори дъщеря ми отказва да си мие гърба сама, защото не стигала. :lol:


винаги е добър повод за помощ :))))
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Snejna » 28 Юли 2016, 15:01

Децата, ако ги оставиш могат и хич да не се изкъпят. :mrgreen:
А иначе няма да забравя, свекъра как викаше синът си да му мие гърба. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот m0n4eto » 15 Авг 2016, 11:17

Защо да не се изкъпят? Всичките деца обичат водата, особено ако има и вана.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Lollipop » 15 Авг 2016, 14:48

m0n4eto написа:Защо да не се изкъпят? Всичките деца обичат водата, особено ако има и вана.

Те мже и да се мокрят, но не се и къпят. :) Дъщеря ми редовно забравя да се измие интимните части и косата. Намокри се, разпени душгела, омаже цялата баня в пяна и излиза... :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот oriflame_rosi@abv.bg » 17 Авг 2016, 09:21

Мили дами, искам да ви дам един съвет, който е много важен поне за мен гъбите за баня са много видове, но от това няма значение вие каква гъба ползвате за баня.Запомнете едно трябва само вие да си я ползвате,защото много е важно това което ще ви споделя те пренасят много бактерии
oriflame_rosi@abv.bg
 
Мнения: 5
Регистриран на: 17 Авг 2016, 08:41

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron