Какви гъби за баня предпочитате?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Snejna » 19 Дек 2016, 17:04

Всяка аедна гъба,а ко не се подменя редовно, си е опасна, аз всеки месец купувам нови на всички вкъщи.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот annamaria » 27 Дек 2016, 19:22

аз сега зимата след баня, много пъти оставям гъбата за малко на радиатора да поизсъхне. от влагата винаги тръгват по-бързо бактерии.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот analizatorka » 28 Дек 2016, 10:03

Аз ползвам мрежестите гъби по няколко месеца, внимателно и редовно ги изпирам след като свърша с тях. Не съм забелязала някакви поражения да имам от гъбите по кожата си или друго :smile: .
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Kaya » 28 Дек 2016, 11:52

analizatorka написа:Аз ползвам мрежестите гъби по няколко месеца, внимателно и редовно ги изпирам след като свърша с тях. Не съм забелязала някакви поражения да имам от гъбите по кожата си или друго :smile: .

Переш ги? С какъв препарат? :roll: Или направо ги пускаш в пералнята?
направо ме изумявате, какви сложни процедурите правите с гъбите си за къпане! Моята я ползвам, измивам я от излишния сапун и закачам да изсъхне. Не правя нищо внимателно, редовно и прецизно.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот vanusha » 28 Дек 2016, 12:13

Дунапренени предпочитам, заради грапавата страна, мисля, че по-добре почистват, с тея панделки само се галя и не се чувствам добре изчистена после. Все ми остава едно усещане, че не съм се изтъркала добре.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот gabinka_80 » 28 Дек 2016, 13:45

Kaya написа:
analizatorka написа:Аз ползвам мрежестите гъби по няколко месеца, внимателно и редовно ги изпирам след като свърша с тях. Не съм забелязала някакви поражения да имам от гъбите по кожата си или друго :smile: .

Переш ги? С какъв препарат? :roll: Или направо ги пускаш в пералнята?
направо ме изумявате, какви сложни процедурите правите с гъбите си за къпане! Моята я ползвам, измивам я от излишния сапун и закачам да изсъхне. Не правя нищо внимателно, редовно и прецизно.

Пускаме ги в пералнята за по-сигурно изпиране! :lol:
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот annamaria » 28 Дек 2016, 16:13

gabinka_80 написа:
Kaya написа:
analizatorka написа:Аз ползвам мрежестите гъби по няколко месеца, внимателно и редовно ги изпирам след като свърша с тях. Не съм забелязала някакви поражения да имам от гъбите по кожата си или друго :smile: .

Переш ги? С какъв препарат? :roll: Или направо ги пускаш в пералнята?
направо ме изумявате, какви сложни процедурите правите с гъбите си за къпане! Моята я ползвам, измивам я от излишния сапун и закачам да изсъхне. Не правя нищо внимателно, редовно и прецизно.

Пускаме ги в пералнята за по-сигурно изпиране! :lol:


сега ако кажете, че и омекотител слагате :lol:
аз само гледам да я поизсушавам , но е важно и да се подменят периодично
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот PasDeDeux » 12 Яну 2017, 15:46

Еха, ама вие в пералня ли ги перете? Че то остава ли нещо от тях после? :shock: Не е ли достатъчно само да се изплакне от душ гела и готово? Те са от пластмаса, какво толкова има да се почистват.
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Rali_hr » 16 Яну 2017, 16:10

PasDeDeux написа:Еха, ама вие в пералня ли ги перете? Че то остава ли нещо от тях после? :shock: Не е ли достатъчно само да се изплакне от душ гела и готово? Те са от пластмаса, какво толкова има да се почистват.

Някой изтърва иронията. :mrgreen: Никой не ги пуска в пералнята, просто някой прекали с обясненията как ги пере. :) измива се от пяната иа се прибира, точка.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Malina » 29 Яну 2017, 11:05

Rali_hr написа:
PasDeDeux написа:Еха, ама вие в пералня ли ги перете? Че то остава ли нещо от тях после? :shock: Не е ли достатъчно само да се изплакне от душ гела и готово? Те са от пластмаса, какво толкова има да се почистват.

Някой изтърва иронията. :mrgreen: Никой не ги пуска в пералнята, просто някой прекали с обясненията как ги пере. :) измива се от пяната иа се прибира, точка.

:lol: :lol: :lol:
не знам какво толков аим бърка на хората някъде - дунапренените гъби за баня. Какво толкова, че са дунапренени? Всеки може да се къпе с това, което му харесва, по-важна е козметиката, която се използва за къпането.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта