Какви гъби за баня предпочитате?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Pipilota » 04 Мар 2017, 20:58

Мама се къпеше с четка, да си търка гърба, ние тука за една гъба голям проблем направихме. Дунапренените много бързо се скапват, но това им е готиното, защото напомнят за смяната си. :geek: :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Elica » 10 Мар 2017, 17:14

Pipilota написа:Мама се къпеше с четка, да си търка гърба, ние тука за една гъба голям проблем направихме. Дунапренените много бързо се скапват, но това им е готиното, защото напомнят за смяната си. :geek: :mrgreen:

И аз съм ползвала четка, че иимах една самоделна направена от едната страна с дунапренена кърпа заавързана за четката, от другата страна четка. Още си я пазя за спомен от времената със селската баня при баба и дядо. :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот rabotnata pchela » 11 Мар 2017, 11:31

ми тези за самотници с мръсна работа са супер възможност да се изкъпят като хората. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Ваня Стойчева » 12 Мар 2017, 10:02

Аз напоследък предпочитма и без гъба да се къпя, като цяло,както ми е на кеф. :lol: Ако използвам сапун а не душгел, предпочитам без гъба, с душ гела няма други опции, а каква ще е е малко все тая.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Невена Стоянова » 31 Яну 2019, 16:38

Държа да има грапава част, за да ексфолира кожата. Само така избягвам подкожните възпаления и кожата ми е много гладка.
Невена Стоянова
 
Мнения: 48
Регистриран на: 13 Дек 2018, 10:56

Предишна

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта