Какви гъби за баня предпочитате?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот annydance » 21 Ное 2013, 16:59

От два дни влизам в козметичните магазини, оглеждам гъбите за баня и излизам.
Не мога да избера!

Панделките, като че ли най-много ми харесват, но много бързо се разплитат, а и с тях не мога да ползвам ексфолиант, понеже попада в дупчиците.

Видях, че се предлагат и гъби за баня – люфа, но мисля, че ще ми бъдат прекалено твърди, а моята кожа е доста чувствителна.

Третият вид – тези най-обикновените, като че ли, те измиват най-малко, не се чувствам чиста, след душ с такава, но пък са подходящи за използването на ексфолиант.

Какви гъби за баня предпочитате – по-меки, по-твърди, а има ли хора, които все още се къпят без гъби за баня? :?
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Fancy » 21 Ное 2013, 17:02

Да, люфата е малко по-твърда и аз не я използвам за цялото тяло. Имам и панделка, тя най-много ми харесва, а вместо ексфолиант ползвам люфа на зоните, които позволяват това!
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот moni.sparrow » 22 Ное 2013, 15:15

И на мен ми харесват панделките, добре се запенват, макар че и някои от обикновените са добри попадения, поне си имаш и по-твърда и по-мека част. ;)
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Kremiliya » 15 Яну 2015, 15:11

Аз харесвам най-много панделките, не съм ползвала ексфолиант, даже не знам как изглежда, не може ли да се комбинирате с две гъби?!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот red_eyes » 13 Май 2015, 13:15

Kremiliya написа:Аз харесвам най-много панделките, не съм ползвала ексфолиант, даже не знам как изглежда, не може ли да се комбинирате с две гъби?!

Какъв ексфолиант не си ползвала - гъба или такъв като душ гел :roll: много ме обърка с този коментар.
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 21 Май 2015, 10:31

red_eyes написа:
Kremiliya написа:Аз харесвам най-много панделките, не съм ползвала ексфолиант, даже не знам как изглежда, не може ли да се комбинирате с две гъби?!

Какъв ексфолиант не си ползвала - гъба или такъв като душ гел :roll: много ме обърка с този коментар.

Ами може да си вземеш на Рефан, тези ексфолиращите им сапуни, мисля че са хубави, има и към някои прикрепена гъба направо, а и миришат невероятно!
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Kaya » 21 Май 2015, 11:20

Панделките са много хубави, но имам чувството, че не измиват добре. Как да си сваля мъртвата кожа?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот BeenieGal » 15 Юни 2015, 16:44

Не се къпя с гъба доста отдавна, използвам си само ексфолиант веднъж в седмицата, ама сега като ходя на плаж и ми се свиди тена, които съм направила, имам чувство, че ще го сваля с ексфолианта :D
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Krum » 15 Юни 2015, 17:00

BeenieGal написа:Не се къпя с гъба доста отдавна, използвам си само ексфолиант веднъж в седмицата, ама сега като ходя на плаж и ми се свиди тена, които съм направила, имам чувство, че ще го сваля с ексфолианта :D

Направо ти предлагам да спреш да се къпеш изобщо :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какви гъби за баня предпочитате?

Мнениеот Mon_ton » 16 Юни 2015, 10:37

Аз ползвам тези панделки и съм много доволна, разпенват се добре. Никога не съм ползвала скраб или нещо подобно. ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron