Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот Тинка Павлова » 26 Апр 2018, 17:40

На мен лично ми харесват, когато отиват на дадения човек. Но много зависи от формата на черепа и типа коса.
Аватар
Тинка Павлова
 
Мнения: 9
Регистриран на: 28 Фев 2018, 16:20

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот Low Key » 26 Апр 2018, 17:41

Въобще не ми харесват!!! Приличат на МОМЧЕТА! Трябва женственост, трябва красота!
Аватар
Low Key
 
Мнения: 9
Регистриран на: 01 Мар 2018, 13:39

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот Локумът » 26 Апр 2018, 18:32

Секси са, а и зглеждат по-млади. С жена ми вече сме на по 40+ ииии сега се подстрига, мнооого е яка :mrgreen: Все едно съм с нова жена.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот Петър Георгиев » 24 Юли 2018, 17:18

Аве, мъже с женски пречески пО не ми тичат на логическата мисъл когато ми се появи. ония къде са намазани, епилирани с добре подредени къдрички около челцето.. зле прикрит синдром на меката китка. мдам :idea:
Петър Георгиев
 
Мнения: 19
Регистриран на: 13 Юли 2018, 16:23

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот ivan.stoqnov » 02 Авг 2018, 17:40

По принцип жените си се хресват с дълги коси, особено по-малдичките. Но с напредване н авъзрастта и косата на жената се променя както и всичко в нея. Според мен хайде да не е на 40, но към 50 години е хубаво и прическата да се поскъси малко, туй много ще я подмлади и ще я направи по-секси.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот Frac » 03 Авг 2018, 17:31

ivan.stoqnov написа:, но към 50 години е хубаво и прическата да се поскъси малко, туй много ще я подмлади и ще я направи по-секси.

С напредване на годините повечето жени се подстригват късо, не сте ли забелязали? Поддръжката е по-лесна, боядисването,... :) явно си идва този момент с времето.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот ivan.stoqnov » 03 Авг 2018, 17:56

Ми идва си времето ами... Колкото и да им се иска на жените да не е така и тяхната коса оредява с годините. И една по-къса коса по-лесно се поддържа.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот Frac » 06 Авг 2018, 17:25

За някои мъже това е интересна промяна :) говоря след време. Но, ако жената си е с къса коса по принцип, каквото и да си говорим - тя си се харесва и това е най-важното, нали?
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот Pipilota » 06 Авг 2018, 17:59

ivan.stoqnov написа:Ми идва си времето ами... Колкото и да им се иска на жените да не е така и тяхната коса оредява с годините. И една по-къса коса по-лесно се поддържа.

Не оспорвам първата част от изказването ти, че косата на жената оредява и да, къса би била по-добре, защото няма да си личи, че е в лошо състояние.
Но който ти е казал, че къса коса се поддържа лесно, да знаеш, че те е излъгал.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот ivan.stoqnov » 09 Авг 2018, 17:58

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Ми аз съм с къса коса :lol: Ставам прекарвам 1 ръка през нея и тръгвам... Но съвесем не стояха така нещата когато бях с дълга коса. Моя шампоан и балсам свършваха преди този на жена ми :lol: Добре, че ми дойде акъла в главата и се подстригах, че сутрин си беше жива мъка... :dreads:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта