Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот Fancy » 25 Ное 2013, 14:36

Колкото повече наближава зимата, толкова по-голямо желание имам да подстрижа косата си. Мъглите, дъждовете и влагата тормозят косата ми от години и ми става безкрайно трудно да я поддържам в приличен вид.

Късите подстрижки ми отиват, в това съм убедена, понеже се двоумя, каква прическа да избера, затова и пускам темата, с обръщение към мъжете. Какво мислите за жените, които подстригват косите си, както и мъжете – съвсем късо като тази
ancug4.jpg
ancug4.jpg (6.36 KiB) Прегледано 1627 пъти


От една страна за мен изглежда сексапилно, а каква е мъжката гледна точка? Четох в някакво списание, че за мъжете разголената шия на жената е особено привлекателна, съответно символ на женствеността.

В такъв случай, смятате ли жените с мъжки прически за секси или ви изглеждат прекалено мъжествени?
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот dejavu » 25 Ное 2013, 14:41

Според мен, за да бъде женствена една жена, то един от признаците е красивата дълга коса. Не, че това изглежда мъжествено, просто е неопределено, така да кажа. А скритата под дълга коса, красива и нежна женска шия, как няма да бъде привлекателна, но не ако е изложена на показ постоянно.
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот bojo_kolev » 26 Ное 2013, 15:22

Да, смятам ги за секси, но определено съм един от малкото мъже, които мислят така. Иначе жената от снимката, не е точно мой тип, но има много красавици с мъжки прически :)
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот rado84 » 19 Яну 2014, 16:50

В повечето случаи е признак за обратна резба. На мен резбата не ми пречи, защото съм бисексуален и прекрасно разбирам хората с обратна резба, но ако си хетеро и си търсиш нещо женско - имай си едно на ум, че накрая може да се окаже, че тя е мъжката половина в една друга връзка и ти нямаш място там. :lol:
You better wake up and face the heartache you’ve felt
You better stay strong when love’s gone
At the Heartbreak Hotel
Аватар
rado84
 
Мнения: 30
Регистриран на: 19 Яну 2014, 16:26

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот djudjanka » 20 Яну 2014, 11:40

Има жени, на които много им отива късата коса (и без да са хомо) - Хали Бери, Риана, Виктория Бекъм, Майли Сайръс, Ема Уотсън. Според мен е много смело и секси. :P
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот renito » 06 Фев 2014, 13:10

Има ,но са рядкост ...Я вижте Майли Сайръс..прилича на малко момченце :lol:
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот Lyomi » 06 Фев 2014, 14:17

renito написа:Има ,но са рядкост ...Я вижте Майли Сайръс..прилича на малко момченце :lol:

Майли и с дълга коса не беше първа прелест, но си я поприкриваше, докато сега голата истина е наяве (преносно и буквално) :D
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот nadiii » 11 Мар 2014, 14:17

Когато една жена е красива, това не може да се скрие, но не ги възприемам тези мъжки прически.Дългата коса си е символ на женственост.
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот silver933 » 03 Дек 2014, 17:26

Много са секси жени с къса коса, явно защото още са рядкост ;) аз много ги харесвам :oops:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Жените с мъжки прически, как ви се струва?

Мнениеот S_Milenska » 05 Дек 2014, 12:47

silver933 написа:Много са секси жени с къса коса, явно защото още са рядкост ;) аз много ги харесвам :oops:

А твоята жена с каква коса е? Аз също харесвам къси коси много и дори съм с такава в момента :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта