Морковената диета с мигновени резултати

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот Gold » 21 Май 2015, 12:53

LEILA написа:аз ги свалям и без сложни изчисления, минавам само на салати, ябълки и моркови с лимон и зехтин и тадааа... килца - свалени! :mrgreen:

И после качваш, и после пак сваляш ;) Не искам да се заяждам, но когато разберем как се случват нещата по-лесно може да поддържаме тегло, да не залитаме по диета една ябълка на ден, разделена на 4 приема или диета свали 10кг. за 1 седмица
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот LEILA » 21 Май 2015, 15:15

Gold написа:
LEILA написа:аз ги свалям и без сложни изчисления, минавам само на салати, ябълки и моркови с лимон и зехтин и тадааа... килца - свалени! :mrgreen:

И после качваш, и после пак сваляш ;) Не искам да се заяждам, но когато разберем как се случват нещата по-лесно може да поддържаме тегло, да не залитаме по диета една ябълка на ден, разделена на 4 приема или диета свали 10кг. за 1 седмица

Това, че ти си експериментирал с подобен род диети, абсолютно нищо не означава :idea: Казвам как го направих аз и колко ми е леко с няколко килограма надолу :arrow: пресни плодове + пресни зеленчуци = успех в моя случай, а и без това е лято, защо да ям разделно 3 месеца месото от краставиците, като навън е 40 градуса и от подобен режим по-скоро бих се интоксикирала :evil: :evil:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот miron » 03 Юни 2016, 15:46

През летните месеци лесно могат да се свалят килограми с повече салати и пресни плодове, стига само да имаш желанието и смелостта да издържиш подобна диета ;)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот Lyomi » 06 Юни 2016, 13:47

Вярно, че морковите са източник на много полезни вещества, но не разбрах колко време трябва да ядеш само моркови. Чувала съм, че ако прекалиш с количеството им, може да има странични ефекти. Всяка диета, която залага само на един компонент, ми изглежда нездравословна.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот fawla » 30 Мар 2018, 16:21

Lyomi написа:Вярно, че морковите са източник на много полезни вещества, но не разбрах колко време трябва да ядеш само моркови. Чувала съм, че ако прекалиш с количеството им, може да има странични ефекти. Всяка диета, която залага само на един компонент, ми изглежда нездравословна.

Трябва да се внимава, да се яде разнообразие, защото може да има проблеми със здравето.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот vanusha » 16 Май 2018, 19:11

такива диети, дто цял ден караш на парче филе и 2 моркова са ми направо ужасни, изобщо това не ехрана, има и по-добри начини да се свали, стига хората да се раздвижат, ама тоя пъсти мързел, нали е по-лесно.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот Kremiliya » 07 Юни 2018, 16:31

тея килограми които се свалят с такива диети после се връщат със скоростта на светлината и изобщо не с аполезни.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот Rali_hr » 26 Сеп 2018, 12:44

Никоя диета, която те кара да ядеш само едно нещо не ми харесва, трябва да се храним разнообразно и балансирано :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Предишна

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта