Морковената диета с мигновени резултати

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот sofi_black » 25 Ное 2013, 15:06

Изтърпях морковената диета, която не съм мислила, че някой може да създаде, но наистина има ефект. За 4 дни свалих 3 килограма, които в момента се опитвам да запазя с ограничения от хляб и нездравословни храни.

Морковите са едни от зеленчуците, които лесно изчистват шлаките от организма, а и са много полезни за очите, точно затова и морковената диета е толкова качествена, като хранителен режим.

От там започва и промяната в теглото в същото време силите на организма се подобряват, а ако има налична авитаминоза - изчезва. Рецептата за морковената диета е много лесна, ето я и нея, но е доста сурова, но е героично, когато я изпълниш от-до.

Така, че споделяйте само положителни успехи, които са просто гарантирани!
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот annydance » 25 Ное 2013, 15:11

Ооох, не успях, пробвала съм я! Още на втори ден и бях побесняла от тези моркови и ябълки и просто си хапнах супа :( Но отново бих опитала ;)
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот dessiblond » 26 Ное 2013, 12:40

Това е една от най-суровите диети, за които съм чела. И да искам да я изпробвам - няма как да се получи!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот MGB » 12 Май 2015, 13:33

Хмм звучи добре, аз и без това в последните дни наблягам основно на плодове, така че няма да се даваме, хем прочистване, хем се отслабва :)
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот MollyDolly » 13 Май 2015, 14:16

Едва ли има начин да не свалиш, като се има предвид какво се консумира, но е добре, за да има ефект от моркова да се добави чаена лъжица зехтин :idea: само запазването на тези килограми не мога да си представя как се случва :roll:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот Pipilota » 14 Май 2015, 10:07

Чаена лъжичка зехтин е много тъжно направо :))
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот Gold » 14 Май 2015, 11:01

sofi_black написа:Изтърпях морковената диета, която не съм мислила, че някой може да създаде, но наистина има ефект. За 4 дни свалих 3 килограма, които в момента се опитвам да запазя с ограничения от хляб и нездравословни храни.


Това първо е нездравословно, второ няма как това да са реални свалени кг.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот donni » 14 Май 2015, 11:21

Gold написа:
sofi_black написа:Изтърпях морковената диета, която не съм мислила, че някой може да създаде, но наистина има ефект. За 4 дни свалих 3 килограма, които в момента се опитвам да запазя с ограничения от хляб и нездравословни храни.


Това първо е нездравословно, второ няма как това да са реални свалени кг.

:o Защо така мислиш, защо да не може да се свалят тези килограми? :roll:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот Gold » 14 Май 2015, 11:42

Никога ли не сте чели за калории, прием, дефицит, изразходване...1 грам мазнина има 9 калории. Т.е за да свалиш 1кг. мастна тъкан ти трябва калориен дефицит от 9000 калории. Ако искаш да сваляш 1кг. седмично, трябва всеки ден от тази седмица да приемаш 1285 калории по-малко, отколкото изразходваш.

Това е първото, на което в момента попадам, има и много други, но нямам време да търся.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Морковената диета с мигновени резултати

Мнениеот LEILA » 14 Май 2015, 13:33

аз ги свалям и без сложни изчисления, минавам само на салати, ябълки и моркови с лимон и зехтин и тадааа... килца - свалени! :mrgreen:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта