Какъв избелващ крем да използвам?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Какъв избелващ крем да използвам?

Мнениеот JohnLocke » 26 Ное 2013, 12:13

От изминалото лято започнаха да ми се появяват кафеникави петънца по кожата на лицето. Изглеждат като лунички, но не мисля, че са.
Не съм ходил при дерматолог, защото се надявах да ми предложите някакъв избелващ крем за лице.

Знаете ли как действа избелващият крем?
Дали тенът на цялото ми лице ще падне или само петънцата ще изчезнат? Нали знаете, колко грозна е разликата, когато жените слагат различен цвят фон дьо тен от този на лицата си и колко голяма е разликата, възможно ли е да изглеждам по същият начин?

Дайте ми предложения – какви избелващи кремове сте ползвали и кои са наистина ефективни!
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Какъв избелващ крем да използвам?

Мнениеот lini_leni » 26 Ное 2013, 12:22

Трябва да бъдеш внимателен с избелващите продукти, понеже лесно могат да изсушат кожата ти! От друга страна, е добре да отидеш на преглед или да си пуснеш изследвания, понеже понякога появяващите се тъмни петна са симптом за проблеми с черен дроб, жлъчка или бъбреци. :!: Възможно е да са се появили и от слънцето, ако кожата ти е по-чувствителна или е била зле предпазена! Бъди предпазлив! ;)
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Какъв избелващ крем да използвам?

Мнениеот beautymaniac » 28 Ное 2013, 12:37

Аз бих те посъветвала да се отидеш на дерматолог, за да прецени той точно от какви продукти се нуждае кожата ти и да установи причината за тези тъмни петна.
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Какъв избелващ крем да използвам?

Мнениеот sofi_black » 02 Дек 2013, 13:44

beautymaniac написа:Аз бих те посъветвала да се отидеш на дерматолог, за да прецени той точно от какви продукти се нуждае кожата ти и да установи причината за тези тъмни петна.

А знаеш ли как действат тези кремове, т.е. свалят ли тена на лицето ти или по друг начин, защото и мен ме заинтригува?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Какъв избелващ крем да използвам?

Мнениеот bojo_kolev » 15 Фев 2017, 15:09

Такива избелващи кремове трябва да се използват есента- зимата, когато слънцето не е силно и то комбинирани с кремове с голям слънцезащитен фактор. Жената ползваше на Ариес козметик и беше доволна.
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Какъв избелващ крем да използвам?

Мнениеот valensiq » 17 Фев 2017, 12:51

bojo_kolev написа:Такива избелващи кремове трябва да се използват есента- зимата, когато слънцето не е силно и то комбинирани с кремове с голям слънцезащитен фактор. Жената ползваше на Ариес козметик и беше доволна.

Да не си го ползвал и ти, че да знаеш жена ти какъв крем е ползвала? :lol: :lol: :lol:
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39


Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта