Как понасяте мъжката брадата?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот S_Milenska » 03 Дек 2014, 17:49

Много харесвам мъже с брада, много са готини, изглеждат, че са много такива диви и повече провокират женското въображение ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот Andrey » 04 Дек 2014, 15:30

S_Milenska написа:Много харесвам мъже с брада, много са готини, изглеждат, че са много такива диви и повече провокират женското въображение ;)

Добре, че още се намират жени като теб :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот Elica » 05 Дек 2014, 17:18

Ааа, не много ми е гнусно, искам да бъде гладко избръснат мъжа до мен! Не ги харесвам такива брадати, ужас! :shock:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот Тъжна Луна » 23 Апр 2018, 15:30

Наболата брада, особено тази, която тепърва почна да избива и нито става да я обръснеш, нито пък да речем да се целуваш с нея ми е някакъв ужас. Брадата обикновено не боде, ама тази с която дадах пример.. леле мале, чак рани имам по лицето. Начи - пречи ми :???:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Апр 2018, 16:19

Тъжна Луна написа:Наболата брада, особено тази, която тепърва почна да избива и нито става да я обръснеш, нито пък да речем да се целуваш с нея ми е някакъв ужас. Брадата обикновено не боде, ама тази с която дадах пример.. леле мале, чак рани имам по лицето. Начи - пречи ми :???:

Тази и аз не я обичам, но пък мъж с гладко лице ме кара да изтръпна и то не положително, може би защото моя мъж си има брада по принцип от сто години и не съм била с мъж гладко обръснат май от тийн годините си... :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот sad » 23 Апр 2018, 16:31

преди години щях да обявя революция и да наложа данък на брадите като петър 1ви. сега се чудя партньорът ми как изглеждаше без брада и мрънкам, като ме запаши, че ще я обръсне. Трябва да признаем, че има хора, които са в пъти по-убави с козинка по лицата.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот Frac » 23 Апр 2018, 17:36

Харесвам набола брада, изглежда ми секси. Но! Ако брадата е прошарена вече - не ме кефи, дори ми застарява човека. Иначе в началото ми боцкаше моя мъж, сега ми е странно, ако я избръсне нацяло.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот Pipilota » 24 Апр 2018, 09:41

На мен пък много ми харесва брадата,наболата е супер секси! :) Точно пък на мен при прошарени мъже ми харесва още повече.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот Буба Мара » 24 Апр 2018, 14:38

Мен пък космите в по-голям процент не ме привличат, дори ми пречат. Въпрос на навик. един гладко обръснат мъж примерно може да бъде целуван на места, които иначе не би целувал човек, ако са покрити с козина :mrgreen: Зависи за какво ще го ползваш мъжа - дали за да го гледаш, или за да го ползваш :mrgreen: Аз за моя си така разсъждавам :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот miron » 24 Апр 2018, 15:55

Буба Мара написа:Мен пък космите в по-голям процент не ме привличат, дори ми пречат. Въпрос на навик. един гладко обръснат мъж примерно може да бъде целуван на места, които иначе не би целувал човек, ако са покрити с козина :mrgreen: Зависи за какво ще го ползваш мъжа - дали за да го гледаш, или за да го ползваш :mrgreen: Аз за моя си така разсъждавам :+1:

Това ми се ще да ми го обясниш, как така не можеш да го целуваш.. къде ти пречи да го целунеш като има брада, че чак вече да не можеш да го ползваш?!
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта