Как понасяте мъжката брадата?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот JohnLocke » 28 Ное 2013, 13:14

Ще отнеса този въпрос и до двата пола, защото от една страна си е мъжки проблем, а от друга някои жени мрънкат, че им боде!

От както съм започнал да се бръсна (това не беше много отдавна) ми стана всяка сутрин редовно упражнение, за съжаление! Още щом покара съвсем малко започва да ме сърби и да ми дразни кожата и не мога да не се бръсна сутрин.

В началото много ме мързеше, а и нямах отработен навик да се бръсна, но поне разбрах, че ми отива с брада.
Сега искам да я пусна малко, колкото да я оформям, но не мога да я понасям, затова дайте ми съвет, с какво да се бръсна, така че кожата ми да не е така раздразнена, когато започва да избива брадата?

От друга гледна точка – жени, вие как брадата на мъжете около вас – дразни ли ви или по-скоро ви харесва?
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот Mr.Eko » 28 Ное 2013, 13:21

Питай в някой някой магазин за козметика, за да ти препоръчат продукти и самобръсначка за чувствителна кожа. Има и друг вариант да я изтраеш няколко дни ще сърби, но после спира и можеш да я поддържаш само с машинка, не бръснач, пробвай! ;)
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот moni.sparrow » 28 Ное 2013, 16:32

Харесват ми мъже с брада, но да е добре поддържана и да не е много остра, ако може да не боцка :oops:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот PasDeDeux » 02 Дек 2013, 12:44

Не харесвам мъжете с брада, изглеждат ми доста неподдържано и неприятно!
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот renito » 24 Фев 2014, 15:43

Харесвам наболата брада, прави ви толкова мъжествени и секси. Моят приятел го карам да я оправя с машинка и двамата сме доволни :D
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот pepa1974 » 04 Мар 2014, 18:06

Визуално мъжката брада в редки случаи стои секси-на Брат Пит примерно, но честно казано хич не ми е приятно да се докосвам до брада-в каквато и да е разновидност-дълга, набола.Мисля че както повечето мъже харесват епилирани жени, така и повечето жени предпочитаме да целуваме избръснато лице.
pepa1974
 
Мнения: 367
Регистриран на: 02 Дек 2013, 20:20

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот dessiblond » 07 Мар 2014, 13:58

pepa1974 написа:Визуално мъжката брада в редки случаи стои секси-на Брат Пит примерно, но честно казано хич не ми е приятно да се докосвам до брада-в каквато и да е разновидност-дълга, набола.Мисля че както повечето мъже харесват епилирани жени, така и повечето жени предпочитаме да целуваме избръснато лице.

или пък не го целуваме по бузите :lol:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот nadiii » 11 Мар 2014, 13:45

Аз също харесвам наболата брада, приятна ми е на вид и на усещане.:)
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот xrisy_vd » 25 Мар 2014, 17:39

На мен ми пречи единствено 2-3 дневната брада, така боде. По- дългата е мекичка, много мъже изглеждат страхотно с брада, разбира се поддържана. Когато се запознах с половинката ми, той беше с брада, каза, че не му харесва да се бръсне и аз свикнах така, когато му се наложи да се обръсне все едно ме целуваше друг мъж :D Но има нещо което ме отвращава адски много- мъж с брада, но рядка, след като няма равномерно окосмяване по лицето, защо изобщо си пуска брада?!
xrisy_vd
 
Мнения: 70
Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:11

Re: Как понасяте мъжката брадата?

Мнениеот Kaya » 01 Дек 2014, 15:04

moni.sparrow написа:Харесват ми мъже с брада, но да е добре поддържана и да не е много остра, ако може да не боцка :oops:

Ако кажеш каква е тази златна дължина те признавам :mrgreen:
Моят мъж също е с брада, което е супер, много харесвам брада, дори заради работата си му се налага да е само набола, без да си пуска истинска брада. :P
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта