Най-добрият и човечен лицево-челюстен хирург

Болници, медицински центрове, лекарски кабинети, аптеки - полезна информация и мнения на пациенти!

Най-добрият и човечен лицево-челюстен хирург

Мнениеот адикен » 29 Ное 2013, 00:00

Здравейте на всички, искам да помогна и предпазя хората решили да си слагат импланти. Обезобразена съм от д-р РАЛЕВ гр. Пловдив. При опитите ми да преговарям за парично обезщетение той ми отговори, че си е свършил работата и е безпредметно да говорим. На ПРОБИТ СИНУС В КОЙТО МОЖЕШ ДА ВКАРАШ ПРЪСТ. на ПРЕКЪСНАТ ЛИЦЕВ НЕРВ, на ПЪЛНО ЗАЛИЧАВАНЕ НА ВЕНЕЧНИТЕ ДЪГИ, на ВЛОШЕНО ЗРЕНИЕ на ляво око КАЗВА- "СВЪРШЕНА РАБОТА". След десет неуспешни операции нито веднъж не ме консултира с друг колега. Стигнах до ЛЧХ -факултета по дентална медицина София. Бяха в потрес,направиха 3Д, обсъдиха случаят ми с проф. Угринов. Планирани са пет по етапни възстановителни операции. При непредвидено влошаване и невъзможност да отида до София се оказах при д-р Узунов. Бях изненадана с какъв размах и финес направи манипулацията, моментално ми олекна. Очарована съм от човечното му и професионално държание. След толкова ходене по мъките започнах вече да ги "усещам" отдалече.
Сега от опит знам, че е най-разумно да се поставят при лекар работещ в клиника по лчх, защото при проблем веднага ще ви помогне. Да ме извинят останалите лекари знам, че има много кадърни, но "парен каша духа". Благодаря Ви д-р УЗУНОВ, че приехте проблема ми присърце!!!!
адикен
 
Мнения: 4
Регистриран на: 28 Ное 2013, 23:27

Re: Най-добрият и човечен лицево-челюстен хирург

Мнениеот alinaaa » 04 Фев 2014, 10:52

Важното е, че поне сте успели да се възстановите! Но не спирайте да си търсите правата!
alinaaa
 
Мнения: 53
Регистриран на: 03 Фев 2014, 10:02

Re: Най-добрият и човечен лицево-челюстен хирург

Мнениеот silver933 » 28 Ное 2014, 11:11

Гадно е когато не попаднеш на кадърен лекар,а на такъв, който иска само да си прибере парите.. :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02


Назад към Здравни адреси

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта