Купувате ли реплики на известни марки?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Neven498 » 15 Апр 2015, 12:11

Не. Разбира се, от известна марка до известна марка има разлика. Но в крайна сметка, нужно ли ми е да имам черна чанта с надпис Майкъл Корс, или мога да си набутам всички вещи в обикновена черна чанта, без никакъв надпис? Все тая е. :)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот LaCoquine » 15 Апр 2015, 12:46

Според мен зависи каква точно реплика купуваш, например за обувки не ми се свидят средства, защото знам кои могат да ме изкарат два месеца и кои две година, като залагам на второто, тъй като от обувките ти зависи и цялостната ти стойка на тялото, що се отнася до чанти и чорапи, да, купувала съм и реплики и не смятам, че е нещо лошо, стига да не е от най-долнопробните с дефекти :lol:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот qwerryyy » 15 Апр 2015, 13:39

LaCoquine написа:Според мен зависи каква точно реплика купуваш, например за обувки не ми се свидят средства, защото знам кои могат да ме изкарат два месеца и кои две година, като залагам на второто, тъй като от обувките ти зависи и цялостната ти стойка на тялото, що се отнася до чанти и чорапи, да, купувала съм и реплики и не смятам, че е нещо лошо, стига да не е от най-долнопробните с дефекти :lol:

Е, да си купуваш реплики на чорапи, нямам думи просто! :!:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот LaCoquine » 15 Апр 2015, 13:53

qwerryyy написа:
LaCoquine написа:Според мен зависи каква точно реплика купуваш, например за обувки не ми се свидят средства, защото знам кои могат да ме изкарат два месеца и кои две година, като залагам на второто, тъй като от обувките ти зависи и цялостната ти стойка на тялото, що се отнася до чанти и чорапи, да, купувала съм и реплики и не смятам, че е нещо лошо, стига да не е от най-долнопробните с дефекти :lol:

Е, да си купуваш реплики на чорапи, нямам думи просто! :!:

Е, голям праз, така или иначе чорапите, които се продават масово не са много по-различни от репликите на Адидас и Найк :idea: и като цени, и като качество! :P
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот qwerryyy » 15 Апр 2015, 14:19

Никакви реплики не си купувам, дори чорапите ми са оригинални, имам си приятел, който споделя моите виждания.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот mix_twix » 15 Апр 2015, 14:46

qwerryyy написа:Никакви реплики не си купувам, дори чорапите ми са оригинални, имам си приятел, който споделя моите виждания.

Еее и аз от кога си търся такава жена, на която да купувам чорапи найк за 10 лева чифта!
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Neven498 » 16 Апр 2015, 12:23

mix_twix написа:
qwerryyy написа:Никакви реплики не си купувам, дори чорапите ми са оригинални, имам си приятел, който споделя моите виждания.

Еее и аз от кога си търся такава жена, на която да купувам чорапи найк за 10 лева чифта!

Любовта на мъжа минава през чорапите ;)
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Lisica » 16 Апр 2015, 12:25

И на мен ми се иска да нося кожено яке от лисича кожа ама няма, купувам си изкуствени палтенца. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Neven498 » 16 Апр 2015, 12:27

Lisica написа:И на мен ми се иска да нося кожено яке от лисича кожа ама няма, купувам си изкуствени палтенца. :)

Не искам да звучи осъдително, но си склонна да се движиш по улиците с одрано животно върху себе си? :roll:
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Lisica » 16 Апр 2015, 12:31

Neven498 написа:
Lisica написа:И на мен ми се иска да нося кожено яке от лисича кожа ама няма, купувам си изкуствени палтенца. :)

Не искам да звучи осъдително, но си склонна да се движиш по улиците с одрано животно върху себе си? :roll:

Примерно.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта