Купувате ли реплики на известни марки?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Lisica » 09 Сеп 2015, 16:48

Kaya написа:
MGB написа:Еей пак много се отплеснахте, така или иначе като се правят реплики на известни марки, никой няма да се втурне да ги изработва с естествена кожа, нали се сещате :D Но и аз съм си купувала такива кецове, които доста издържаха, никак не мога да се оплача! :)

Въпрос на късмет! Купувала съм сандали на детето ми за 50лв. които са издържали два месеца и далеч по-евтини, за около 15лв. които са здрави за следващата година. :)

Понякога е въпрос на късмет, не всеки път истинското е истинско или е фалшивичко.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Kaya » 10 Сеп 2015, 10:15

За дрехи съм склонна да си купувам ментета, но за обувки винаги си вземам качествени и скъпи, дори некачествената обувка може да ми изкриви стъпалото, защо да рискувам аз?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот qwerryyy » 11 Сеп 2015, 13:47

mix_twix написа:
qwerryyy написа:Никакви реплики не си купувам, дори чорапите ми са оригинални, имам си приятел, който споделя моите виждания.

Еее и аз от кога си търся такава жена, на която да купувам чорапи найк за 10 лева чифта!

:) Гледай си работата, можеш да завиждаш колкото си искаш. :P :P :P
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Сеп 2015, 16:30

qwerryyy написа:
mix_twix написа:
qwerryyy написа:Никакви реплики не си купувам, дори чорапите ми са оригинални, имам си приятел, който споделя моите виждания.

Еее и аз от кога си търся такава жена, на която да купувам чорапи найк за 10 лева чифта!

:) Гледай си работата, можеш да завиждаш колкото си искаш. :P :P :P

Ау - ау, прииска ми се чак да ми купят нещо! :) :lol: :lol: :lol:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот annamaria » 15 Сеп 2015, 12:34

не. много ме дразнят фалшификатите. създаваш си изкуствен свят.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот annydance » 15 Сеп 2015, 12:56

annamaria написа:не. много ме дразнят фалшификатите. създаваш си изкуствен свят.

Не си купувам често реплики по доста по-различни причини, но какво означава да си създаваш изкуствен свят, та робувайки на определени марки, пак не е много по-различно :idea:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Lisica » 15 Сеп 2015, 14:23

annydance написа:
annamaria написа:не. много ме дразнят фалшификатите. създаваш си изкуствен свят.

Не си купувам често реплики по доста по-различни причини, но какво означава да си създаваш изкуствен свят, та робувайки на определени марки, пак не е много по-различно :idea:

Не мисля, че има лошо, ако си вземеш по-качествена имитация :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот julianne » 15 Сеп 2015, 15:51

Lisica написа:
annydance написа:
annamaria написа:не. много ме дразнят фалшификатите. създаваш си изкуствен свят.

Не си купувам често реплики по доста по-различни причини, но какво означава да си създаваш изкуствен свят, та робувайки на определени марки, пак не е много по-различно :idea:

Не мисля, че има лошо, ако си вземеш по-качествена имитация :)

Това с качествената имитация си е малко като антоним, аз лично не го приемам, но вярно, че има стоки, които добре докарват откъм фаца, за останалото от качеството ме съмнява.
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот mix_twix » 06 Ное 2015, 13:21

Под качествена имитация, разбирам костюм Армани за 300лв. вместо имитация за 80. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Elica » 30 Ное 2015, 16:21

mix_twix написа:Под качествена имитация, разбирам костюм Армани за 300лв. вместо имитация за 80. :mrgreen:

То има имитации и за по 40 лева, така че въпрос на имитация :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта