Купувате ли реплики на известни марки?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Bambaa » 30 Ное 2015, 16:52

Така е, но класическите имитации в повечето случаи са отвратителни, някои производители взимат само модела и така изработват, но не е като имитация, тъй като не добавят щампи и подобни, за такова нещо съм ок!
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Mon_ton » 16 Дек 2015, 11:58

Bambaa написа:Така е, но класическите имитации в повечето случаи са отвратителни, някои производители взимат само модела и така изработват, но не е като имитация, тъй като не добавят щампи и подобни, за такова нещо съм ок!

това са си чисто китайски боклуци. ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот nadqta » 29 Дек 2015, 16:06

Mon_ton написа:
Bambaa написа:Така е, но класическите имитации в повечето случаи са отвратителни, някои производители взимат само модела и така изработват, но не е като имитация, тъй като не добавят щампи и подобни, за такова нещо съм ок!

това са си чисто китайски боклуци. ;)

Както и голяма част от нещата на пазара, които се продават за ок стоки, но всъщност са си прости китайски боклуци!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Купувате ли реплики на известни марки?

Мнениеот Monika_Spasova » 07 Юни 2017, 10:54

Чак истински реплики не съм вземала, от тях може да има много качествени и наистина неразличими. Но аз не робувам на марки, вземам това, което харесвам.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта