Най-разумните застраховки

Вашите права, социална политика и законодателство. Никой от нас не е безгласна буква.

Re: Препоръчайте ми добра застрахователна компания за здравна застраховка

Мнениеот Цвети Цветкова » 29 Май 2020, 09:31

Доколкото зная Уника имат такава застраховка за командировки в чужбина. На нас ни бяха правили за една в Германия. Мисля, че покрива и Англия. Проверете в сайта им или им се обадете.
Цвети Цветкова
 
Мнения: 166
Регистриран на: 16 Сеп 2019, 11:23

Re: Препоръчайте ми добра застрахователна компания за здравна застраховка

Мнениеот mimeto96 » 29 Май 2020, 19:34

Дженерали нямаха ли и те здравни застраховки за чужбина? Може да проверите и при тях.
mimeto96
 
Мнения: 260
Регистриран на: 04 Сеп 2019, 09:55

Планирате ли да си направите здравна застраховка през новата година?

Мнениеот Violetta » 03 Дек 2023, 13:31

Все по-привлекателна ми се струва идеята за допълнителна здравна сигурност под формата на застраховка. На какво мнение сте?
Violetta
 
Мнения: 466
Регистриран на: 28 Апр 2011, 22:58

Re: Най-разумните застраховки

Мнениеот Khiram » 30 Яну 2024, 15:15

Разбира се, здравното осигуряване играе ролята на защита на интересите на собственика на полицата. Такава полица може да бъде закупена чрез избор на необходимото покритие, което включва медицински услуги. Цената на застрахователната полица зависи от избраната програма. Има случаи, когато трябва да закупите застрахователна полица, която отговаря на определени критерии. Например, ако трябва да подадете документи за разрешение за пребиваване в Украйна. Застрахователните условия за такава полица можете да намерите тук:
А ако е необходима полица за получаване на виза за чужденец, се изисква застрахователно покритие от 30 000 евро. Следователно, когато сключвате медицинска застраховка, разбирате защо е необходима и какво покрива.
Khiram
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Яну 2024, 14:46

Предишна

Назад към Социални дейности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта