Бихте ли взели булчинска рокля под наем?

Re: Бихте ли взели булчинска рокля под наем?

Мнениеот Lilly_milly » 18 Дек 2014, 17:41

Дори не мога да си представя как издържат жените с тези дълги рокли през цялото време, а и къси да са, то пак натруфено, голямо всичко.... пълен ужас, пък то воали, то ръкавици :evil: :mrgreen:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Бихте ли взели булчинска рокля под наем?

Мнениеот Pipilota » 19 Дек 2014, 10:31

Lilly_milly написа:Дори не мога да си представя как издържат жените с тези дълги рокли през цялото време, а и къси да са, то пак натруфено, голямо всичко.... пълен ужас, пък то воали, то ръкавици :evil: :mrgreen:

Хахах само ако искаш, има рокли при които няма толкова натруфени неща :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бихте ли взели булчинска рокля под наем?

Мнениеот Rali_hr » 22 Дек 2014, 17:14

Lilly_milly написа:Дори не мога да си представя как издържат жените с тези дълги рокли през цялото време, а и къси да са, то пак натруфено, голямо всичко.... пълен ужас, пък то воали, то ръкавици :evil: :mrgreen:

Разнообразни рокли да искаш, на кой както му харесва, винаги можеш да си намериш рокля и под наем и която да отговаря на твоите изисквания.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Бихте ли взели булчинска рокля под наем?

Мнениеот Burborino » 22 Дек 2014, 17:17

Като цяло прегръщам идеята да има рокли под наем, но аз сякаш не бих взела и то само защото през цялото време ще ме е страх да не я наклепам яко и после да не може да се изчисти.
Може би ако нямам възможността да си купя ще заложа на някаква рокля, която бих могла да нося и след това.
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Бихте ли взели булчинска рокля под наем?

Мнениеот silver933 » 22 Дек 2014, 17:26

Burborino написа:Като цяло прегръщам идеята да има рокли под наем, но аз сякаш не бих взела и то само защото през цялото време ще ме е страх да не я наклепам яко и после да не може да се изчисти.
Може би ако нямам възможността да си купя ще заложа на някаква рокля, която бих могла да нося и след това.

Жена ми точно така направи, взе си рокля която не беше точно сватбена и после носи :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Бихте ли взели булчинска рокля под наем?

Мнениеот Kaya » 22 Дек 2014, 17:30

Все едно да си вземеш комплект за изписването на детето си под наем, ми ако дойде с лош късмет тази рокля? :Р
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Бихте ли взели булчинска рокля под наем?

Мнениеот Kremiliya » 01 Юли 2015, 16:47

Kaya написа:Все едно да си вземеш комплект за изписването на детето си под наем, ми ако дойде с лош късмет тази рокля? :Р

Е, лош късмет, колко да елош, все пак това, което е писано н ахората не идва от дрехите, които носят ;) Лошо няма да се носи рокля под наем, все пак е за една вечер, защо да се дават купища пари?!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Бихте ли взели булчинска рокля под наем?

Мнениеот Elica » 02 Юли 2015, 09:34

Аз смятам, че идват точно с лош късмет, всяка дреха, носена на такъв специален ден има своята енергия и символика. Затова не бих си взела рокля под наем, особено булчинска.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Бихте ли взели булчинска рокля под наем?

Мнениеот Pipilota » 06 Юни 2017, 12:09

Истината е, че булченската рокля ряядко до края на вечерта изглежда като излезнала от витрината. Ако времето е лошо и се намокри, ако се разлее нещо, някое хлапе я настъпе, или се окаля.. голям риск е. :) По-добре да е лична роклята, дори и да не е много скъпа, могат да се намерят много добри рокли,които не струват луди пари.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Бихте ли взели булчинска рокля под наем?

Мнениеот Malina » 31 Юли 2017, 13:45

Защо да не и без друго булчинската рокля се облича само веднъж. Какъв е смисъла да се дават луди пари и после да се прибират, може спокойно да се използват по-ползотворно, като се вземе роклята под наем.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта