Как да избера пудра за лице?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Как да избера пудра за лице?

Мнениеот Loreyn » 02 Дек 2013, 14:14

Здравейте! Имам въпрос относно пудрите за лице, понеже никога не съм ползвала, но скоро една приятелка ми каза, че си в взела някаква, от която е много доволна.

Преди използвах само фон дьо тен, пудрата много изпотяваше кожата на лицето ми и не съм купувала от години. Вчера обаче се видях с въпросната стара дружка и ми каза, че си е взела от любимата пудра, така и не остана време да я питам, за какво точно става дума и каква марка е.

Можете ли да ми препоръчате пудра за лице, която не изпотява кожата и да стои естествено? Това е един от големите проблеми с пудрите, че повечето стоят, все едно имаш поръсено брашно върху лицето!

Другото, което не зная е, как да разбера, кой е най-подходящият цвят, когато избирам пудрата за лице?! Искам лицето ми да сияе, не да изглежда като „поръсено” с нещо!
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Как да избера пудра за лице?

Мнениеот annydance » 02 Дек 2013, 14:22

Ползвам пудрата Екстрийм, понеже си я бях харесала случайно в аптеката. Моята кожа е по-мазна и ми понася тази пудра, наистина добре, на твоята не зная как би се отразила!
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Как да избера пудра за лице?

Мнениеот beautymaniac » 05 Дек 2013, 13:54

Аз използвам ето този на Лавера и съм много доволна.
Търси пудра с лека текстура, ако може и с органични съставки и задължително я пробвай преди да си купиш :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Как да избера пудра за лице?

Мнениеот lussy » 05 Дек 2013, 16:56

beautymaniac написа:Аз използвам ето този на Лавера и съм много доволна.
Търси пудра с лека текстура, ако може и с органични съставки и задължително я пробвай преди да си купиш :)

Тази не е ли за летни месеци или само за скули и вежди. При положение, че сме изгубили по-голямата част от тена си?
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Как да избера пудра за лице?

Мнениеот beautymaniac » 24 Дек 2013, 14:06

Аз я използвам целогодишно, тя е много лека и придава на лицето изключително свеж и приятен вид. Не е само за вежди и скули :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Как да избера пудра за лице?

Мнениеот draga.mihova » 30 Дек 2015, 11:32

Досега никога не съм използвала пудра, дори смятам, че на по-възрастна кожа не би стояла добре, тъй като ще очертава повече бръчиците, вие как мислите :roll:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Как да избера пудра за лице?

Мнениеот Rali_hr » 15 Яну 2016, 12:59

draga.mihova написа:Досега никога не съм използвала пудра, дори смятам, че на по-възрастна кожа не би стояла добре, тъй като ще очертава повече бръчиците, вие как мислите :roll:

Не е така, прикрива доста неравностите, пробвай :) можеш да използшва и бб крем :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да избера пудра за лице?

Мнениеот Mon_ton » 15 Яну 2016, 13:29

annydance написа:Ползвам пудрата Екстрийм, понеже си я бях харесала случайно в аптеката. Моята кожа е по-мазна и ми понася тази пудра, наистина добре, на твоята не зная как би се отразила!

А не става ли на дирички като кожата ти е мазна и как си пипате лицето като сте мазни? :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да избера пудра за лице?

Мнениеот Bambaa » 07 Окт 2016, 17:12

Никога не съм ползвала. Задължително ли трябва да присъства в грима?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Как да избера пудра за лице?

Мнениеот rose_92 » 20 Ное 2016, 22:52

Аз използвах преди време и винаги си купувах на Avon от серията Colour Trend мисля, че беше. Откакто разбрах, че козметиката им е пълна с парабени, спрях да си слагам от нея и не съм си взимала друга. Освен това трябва да слагаш и основа за грим, защото пудрата ще запуши порите и т.н. То мойта кожа и без това е много мазна, акнеична, с пори и т.н., така че не мисля, че пудрата или каквото и да е би й помогнало особено и спрях да използвам такива неща, за да не ми стане още по-зле лицето.
rose_92
 
Мнения: 420
Регистриран на: 05 Мар 2014, 17:09

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта