Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот puhcheto » 16 Яну 2017, 17:35

Snejna написа:
roksana написа:По-чести са случаите мъжът да предпочете съпругата май. На малко им стиска да я зарежат, нещата трябва да са много хард, зад а претпочетат любовницата.

като гледаме колко разводи има, не мисля, че е точно така. :)


Разводите са по желание на съпругата сигурно. Не иска да продължи с брака, след като е разбрала. Той може и да иска да продължи, но вече не зависи от него.
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот fawla » 23 Яну 2017, 17:09

puhcheto написа:
Snejna написа:
roksana написа:По-чести са случаите мъжът да предпочете съпругата май. На малко им стиска да я зарежат, нещата трябва да са много хард, зад а претпочетат любовницата.

като гледаме колко разводи има, не мисля, че е точно така. :)


Разводите са по желание на съпругата сигурно. Не иска да продължи с брака, след като е разбрала. Той може и да иска да продължи, но вече не зависи от него.

Това като се счупи много трудно се лепи и то така, че да е устойчиво занапред. Мисля, че винаги остава едно съмнение, че ще го направи отново, а това не е лесен товар за всяка жена.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот dessiblond » 23 Яну 2017, 17:31

Ако знаят и самите мъже какво предпочитат, нямаше да стигат до тоя избор :mrgreen: .
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот fawla » 24 Фев 2017, 16:35

dessiblond написа:Ако знаят и самите мъже какво предпочитат, нямаше да стигат до тоя избор :mrgreen: .

те опптват почвата и избират кое повече би им подхождало... но според мен след като си имат любовница, сигурно нея предпочитат да водят на почивки, а не жена им.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот balsam » 27 Фев 2017, 23:51

Според мен щом са се хванали и са и с двете, значи и от двете имат нужда, двете им дават това, от което се нуждаят. Кофти за жените, мислят си, че са му достатъчни на този мъж.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот fawla » 16 Мар 2017, 17:02

balsam написа:Според мен щом са се хванали и са и с двете, значи и от двете имат нужда, двете им дават това, от което се нуждаят. Кофти за жените, мислят си, че са му достатъчни на този мъж.

а имат нужда и от двете, жената е трудна за зарязване, може да развали хубавия имидж на мъжа и на семейството му, а любовницата е за забавление, често и не изисква нищо.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Мар 2017, 20:39

много мъже не искат да си развалят реномето и не искат да развалят семействата си, а и мисля, че повечето имат някакъв нереален мечтателски поглед над връзките, дома, семейството, а и им е вложено по принцип в същността, да бъдат играчи и ловци. те ще улавят и ще хващат нови гаджета, без да развалят старите отношения с жената, която да поддържа добрия вид пред обществото.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Ernestina » 16 Мар 2017, 21:02

Така казано звучи доста романтично. Реноме, общество.. Ама така е по филмите и по книгите :) В действителност е пълно с мундьовци,дето се мислят за голямата работа и им шарят очите. Независимо дали може да издържа и да държи довлни жена и любовница във всяко едно житейско отношение (както се води да е престижно). Просто вече хората се женят ей така, хващат любовници ей така, развалят си семействата ей така, или пък си съжителстват в някакви триъгълници и многоъгълници ей така... Освен това, въпроса може да е и съпруг или любовник предпочитат жените. Да няма дискриминация!!!
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Мар 2017, 21:06

Бе в наши дни кой ти вярва в любовта...но си прав,че с лека ръка се развалят семейства...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Ernestina » 16 Мар 2017, 22:03

Вярата в нея е нещо различно от ценностите.
Ernestina
 
Мнения: 86
Регистриран на: 12 Яну 2017, 17:32

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron