Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Локумът » 05 Юли 2018, 09:48

Зависи за кво става въпрос, тука сме научени да си държим на семейството и дори да имаме любовница, тя отстъпва пред нуждите на жената.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Тъжна Луна » 09 Юли 2018, 16:39

аз като си имах мъж и любовник си ги предпочитах и двамцата. кеф ти при единия, кеф ти при другия. изобщо не съм ги сравнявала, доволна си бях и от двамата и не ми се е налагало да избирам между тях :+1:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Dalia » 09 Юли 2018, 16:48

skyfly написа:
Pipilota написа:skyfly, как го преживяваш??? Това, че мъжът ти е бил с друга жена физически как да е, аз не бих могла да простя маменето и лъжата... физическия акт може би не би ме притеснил.

Просто го приемаш и оценяш кой колко значи за теб и дали можеш да продължиш. Ние можахме да продължим.

:+1:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот ivan.stoqnov » 11 Юли 2018, 17:18

Dalia написа:
skyfly написа:
Pipilota написа:skyfly, как го преживяваш??? Това, че мъжът ти е бил с друга жена физически как да е, аз не бих могла да простя маменето и лъжата... физическия акт може би не би ме притеснил.

Просто го приемаш и оценяш кой колко значи за теб и дали можеш да продължиш. Ние можахме да продължим.

:+1:

Браво! Рядко са такива жени, които могат да продължат. За прошка кой знае дали си успяла да простиш напълно, но че си продължила напред с твоя мъже е похвално. Пък и да ти кажа ли той вече си е лично само твое завоевание щом е кривнал и отново теб е избрал.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Dalia » 16 Юли 2018, 18:06

И аз искам да съм щастливо женена с любовник, но на не ми се получават нещата... То българските мъже им е такъв манталитетът, че приемат жените за своя собственост и започва една ревност не ти е работа, а уж отначало още е ясно на кой къде му е мястото в картинката. Да, да ама не!
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот kalinka-kuku » 09 Авг 2018, 18:45

Според мен българските мъже, като ще говорим за тях, рядко имат любовници, толкова са захлюпени милите да си дремят пред телевизора, че няма на къде повече. Мързи ги да дишат, камо ли да тръгнат по любовници.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Dalia » 13 Авг 2018, 17:10

Абе то нали има една приказка, че сега ако мъжете искат да си имат любовница и жена им трябва да работи... :lol: Не знам колко са тия жени в днешно време дето ще се хванат с чужд мъж заради една гола любов, айде да не казавам другото :lol: , ама знам ли? Аз не бих :lol:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот Jully » 16 Авг 2018, 12:57

Dalia написа:Абе то нали има една приказка, че сега ако мъжете искат да си имат любовница и жена им трябва да работи... :lol: Не знам колко са тия жени в днешно време дето ще се хванат с чужд мъж заради една гола любов, айде да не казавам другото :lol: , ама знам ли? Аз не бих :lol:

Жените се хващат, за да получат внимание и интимност, нещо, което не получават от мъжете си, за нас е повече от секс, по-скоро емоция, докато мъжете се вълнуват от движението "вътре-вън" повече.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот ivan.stoqnov » 16 Авг 2018, 18:09

Емоция? Че то и като гледаш индийски сериали пак можеш да получиш емоция :lol: Що не си седите при мъжете ми търсите под вола теле не ви разбирам. Чуждият мъж и той същия чукундур кат вашия, че може и по-зле ми хайде, внимание ви обръщал, ще ви обръща ми иначе как ще ви вкара гол :grin: :lol: :lol:
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Съпругата или любовницата предпочитат мъжете?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Авг 2018, 18:13

ivan.stoqnov написа:Емоция? Че то и като гледаш индийски сериали пак можеш да получиш емоция :lol: Що не си седите при мъжете ми търсите под вола теле не ви разбирам. Чуждият мъж и той същия чукундур кат вашия, че може и по-зле ми хайде, внимание ви обръщал, ще ви обръща ми иначе как ще ви вкара гол :grin: :lol: :lol:
Много си забавен, я разкажи как минава една ваша вечер с жена ти и после се чуди, ако тръгне да търси кой друг д ай вкарва гол
Мъжете само се чудят де да полегнат, сакън ако направят някой мил жест или нещо такова. Повечето живеем с мъжете си, колкото да не е без хич, а любов не само, че няма, ами има само досада и недоволство!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта