Ползвали ли сте оформящо бельо?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот ivi89 » 17 Юли 2018, 16:30

Не виждам смисъл от такова бельо, а и не знам колко е полезно за органите така да те стягат тъканите.. Освен това е некомфортно. Да не говорим, че съм чувала, че носенето на стегнати дрехи е свързано с появата на целулит и оттичането на тялото. Най-добре човек да вложи средства в процедури за тяло и поддръжка на здравословен начин на живот, отколкото в оформящи дрехи.
ivi89
 
Мнения: 32
Регистриран на: 19 Юни 2018, 15:06

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Blue_sky » 17 Юли 2018, 17:23

Използвала съм оформящо бельо веднъж и не съм кой знае колко впечатлена. Това са просто обикновени гащи, които те стягат. Но щом толкова искаш вземи си някое по-евтино за начало и прецени дали си струва да отделяш пари за такива неща.
Аватар
Blue_sky
 
Мнения: 51
Регистриран на: 21 Мар 2018, 17:51

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Rali_hr » 01 Окт 2018, 14:20

Аз нося, защото имам едни бричове по дупето, които не успявам дори и с тренировки да преборя, а под рокля не стоят добре. Има оформящо бельо, което стига до под гърдте и оформя до коляното. Което пристяга и оформя точно добре дупето и бедрата, с които имам проблем.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Буба Мара » 01 Окт 2018, 15:37

Не съм, но нямам против да ползвам. Най-малкото при някакъв случай, в който някоя дреха, която обичам не ми подчертава предимствата, а недостатъците. Въпреки че на мен малко ми е странно как така до колената това бельо ще оформя. Където свършва няма ли да се вижда и да стои като прищипано :roll:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Drama_Queen » 01 Окт 2018, 15:54

дано нивга не се окъпя в сланина и после да търся такова.. бельо!!! ш ма сасипете!!! не мога да повярвам че чета това!!! Таз тема е като филм на ужасите!!! правете си лифтинг и липосукции бе, кви стягащи гащи, вие с всичкия си ли сте???? :banghead:
Аватар
Drama_Queen
 
Мнения: 17
Регистриран на: 01 Мар 2018, 14:21

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Окт 2018, 15:20

Буба Мара написа:Не съм, но нямам против да ползвам. Най-малкото при някакъв случай, в който някоя дреха, която обичам не ми подчертава предимствата, а недостатъците. Въпреки че на мен малко ми е странно как така до колената това бельо ще оформя. Където свършва няма ли да се вижда и да стои като прищипано :roll:

И аз това съм се чудила, особено при по-пълните жени, айде слабите , които ще прикриват само дупето да кажем, няма да се получава такава голяма разлика, но при пълните може да изглежда много странно..
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Frac » 03 Окт 2018, 16:23

Добре де, не стяга ли това оформящо бельо? Аз дори в чорапогащник се чувствам пристегната, пък за такова не ми се мисли. Разбирам потребността му, но ми се струва много напрягащо, ако се носи всеки ден. За някой повод -ясно.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Dalia » 12 Окт 2018, 17:43

Стяга не ами и още как, ама нали красотата иска жертви :lol: Пък и да си обл;ечеш любимата рокля и да изглеждаш с нея като Мопс, малко :lol: Пък с бельото всичко е гладичко и прибраничко :wink:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Krum » 17 Окт 2018, 09:31

Изненадващо е за мъжете после, като жената тръгне да съблича оформящото бельо, то все пак стига до ушите в много от случаите. :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот _Лилия_ » 01 Ное 2018, 12:05

Аз имам стягащ колан на FORM easy. На добра цена е, а има ефект и ми е удобен. Не че го ползвам редовно, а за важни поводи.
_Лилия_
 
Мнения: 187
Регистриран на: 26 Окт 2018, 08:57

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron