Ползвали ли сте оформящо бельо?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот zheleva212 » 04 Дек 2013, 12:54

Здравейте!
Този месец, а и следващият знаете че има много поводи за празненства и трябва да изглеждаме наистина добре! В тази връзка искам да си купя оформящо бельо, но до сега не съм ползвала и имам доста въпроси.

Ще ви помоля да споделяйте всичко, което се сетите, защото предполагам, че ще изпусна нещо. :? Как да го изберем, как да преценим размера, цвета, как да го перем, по колко време да ден да носим оформящото бельо?

До колкото разбирах, това оформящо бельо, което рекламират по телевизията е пълен боклук :shock: , затова се насочих към друга марка - Ланаформ, но не зная дали са ефективни продуктите им. :roll: Вие какво мнение можете да споделите?
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Nightmare » 04 Дек 2013, 12:58

Аз съм ползвала преди години, след като родих второто си дете. Не зная какъв се очаква да е ефектът, но със сигурност пристягането на топи килограми! :lol: Така, че по-добре се вземи в ръце! ;) Що се касае за празниците и добрата визия, мисля че и най-некачественото върши работа, всъщност зависи и колко има да се прибере.
Ако трябва да купувам сега, не бих избирала по интернет - виж и пипни!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот beautymaniac » 05 Дек 2013, 13:59

И на мен ми е интересна темата и ще я следя :D Честно казано скептично съм настроена към оформящото бельо, но пък може и да има ефект, съчетано с повечко движение и подходящ хранителен режим :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот penny » 05 Дек 2013, 15:17

beautymaniac написа:И на мен ми е интересна темата и ще я следя :D Честно казано скептично съм настроена към оформящото бельо, но пък може и да има ефект, съчетано с повечко движение и подходящ хранителен режим :D

Не мисля, че имало различен ефект от оформяне на линиите на тялото, т.е. да прибере плисетата. Мислила съм преди да си взема, но като че ли нямам такава нужда от такова прибиране! Виждам, че в тази аптека се предлагат отслабващи клинове, мислите ли, че работят?
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Simona1 » 10 Авг 2017, 12:31

Преди време ползвах това стягащо бельо и бях сравнително доволна от него. Не ме направи холивудски модел, но имаше визуален ефект.
Simona1
 
Мнения: 14
Регистриран на: 13 Мар 2017, 11:54

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот m0n4eto » 10 Авг 2017, 13:20

не виждам голям смисъл от оформящо бельо, звучи ми неприятно да те стяга и да не се чувстваш комфортно в кожата си. а и чак такава разлика с и без не виждам. по-добре човек да си свали килограмите с режим, спорт или процедури. чудя се как някои хора нон стоп ходят с такова бельо, една колежка ми беше споделила.. :cry:
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Mon_ton » 18 Сеп 2017, 16:07

m0n4eto написа:не виждам голям смисъл от оформящо бельо, звучи ми неприятно да те стяга и да не се чувстваш комфортно в кожата си. а и чак такава разлика с и без не виждам. по-добре човек да си свали килограмите с режим, спорт или процедури. чудя се как някои хора нон стоп ходят с такова бельо, една колежка ми беше споделила.. :cry:

Аз носих след раждането малко, защото корема ми наистина беше доста отпуснат,докато го стегна, а и уж спомагало на прибирането на корема. Доста неприятно, не е лъжа, но се свиква. Иначе е много грозно, съгласете се, дори и при по-голямо коремче, да се вижда една линия,която се пада на пъпа.. и корема да стои щръкнал и отгоре и отдолу. Това бельо елиминира този ефект.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Касандра » 13 Юли 2018, 17:29

Никога не съм използвала някои от тези марки, но имам оформящо бельо и съм много доволна от него. Не го нося всеки ден, а само на определени поводи като сватба, кръщене и т.н. Единственият проблем е, че се свлича, притиска корема и може да "раздели" торса на половина. Затова е важно да избереш оформящо бельо според формата на тялото.
Аватар
Касандра
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Май 2018, 16:19

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Frac » 16 Юли 2018, 17:09

Бях си купила след раждане, но явно не съм преценила размера правилно и доста ми стягаше - бях като в менгеме :grin: Мъчих се 2-3 дни и това му беше.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Ползвали ли сте оформящо бельо?

Мнениеот Dalia » 16 Юли 2018, 17:56

И аз съм носила оформящо бельо след раждането, но да си кажа право не съм видяла кой знае какъв стягащ ефект от него. Сега имам едно боди и го обличам когато нося прилепнали рокли, много е фино и не се забелязва под дрехата и прибира страхотно издайническите тлъстинки :oops:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта