Синът ми иска татуировка – помощ!

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Bass » 07 Окт 2015, 15:01

Нивото си е ниско, щото спираме някъде по пътеката на развитие, приемайки някакви супер повърхностни идеи и схващания за правилни и не се опитваме да излезем от зоната на комфорт. То там се случват нещата. ;)
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот BeenieGal » 07 Окт 2015, 15:55

Bass написа:Нивото си е ниско, щото спираме някъде по пътеката на развитие, приемайки някакви супер повърхностни идеи и схващания за правилни и не се опитваме да излезем от зоната на комфорт. То там се случват нещата. ;)

Разбира се, че е така, но ти говориш за нивото на търсещите, не, че не се съотнася с нивото на предлагане, но второто просто не е наложително, точно поради тази причина :arrow: страхът от това да излезеш от зоната на комфорт, да опиташ да развиеш себе си и нещото, с което желаеш да се занимаваш, а в повечето случаи за артистите, това не е просто занимание, а страст, най-лошото е да загубиш нея, то тогава всичко спира и губи смисъл :idea:
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Slavena » 08 Окт 2015, 09:47

Грозни са татуировките аз не ги харесвам, но младите масово си правят, тъй че кой те слуша. Оставете децата да правят каквото си поискат.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Mon_ton » 25 Окт 2015, 16:22

Всичко се променя, както преди имахме опасения от татуировките, в момента едни от най-интелигентните (ама че сложна дума) хора ги носят. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Slavena » 26 Окт 2015, 11:15

Mon_ton написа:Всичко се променя, както преди имахме опасения от татуировките, в момента едни от най-интелигентните (ама че сложна дума) хора ги носят. :)

Не мога да се съглася с това, все едни и същи носят татуировките и те хич не са за хвалба.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Bass » 28 Окт 2015, 14:49

Slavena написа:
Mon_ton написа:Всичко се променя, както преди имахме опасения от татуировките, в момента едни от най-интелигентните (ама че сложна дума) хора ги носят. :)

Не мога да се съглася с това, все едни и същи носят татуировките и те хич не са за хвалба.

И кои са тези все едни и същи? Айде малко от успелите мъже от близкото минало, които са били татуирани, че в тоя форум вирее невежество и тесногръдие: http://mic.com/articles/78927/14-histor ... ad-tattoos Поздравете се!
Аватар
Bass
 
Мнения: 332
Регистриран на: 21 Апр 2015, 10:44

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот gomez123 » 28 Окт 2015, 17:59

Bass написа:
Slavena написа:
Mon_ton написа:Всичко се променя, както преди имахме опасения от татуировките, в момента едни от най-интелигентните (ама че сложна дума) хора ги носят. :)

Не мога да се съглася с това, все едни и същи носят татуировките и те хич не са за хвалба.

И кои са тези все едни и същи? Айде малко от успелите мъже от близкото минало, които са били татуирани, че в тоя форум вирее невежество и тесногръдие: http://mic.com/articles/78927/14-histor ... ad-tattoos Поздравете се!

Хаха чудничко, ето и малко свежа кръв да влея, че явно Bass има нужда... хаха интересна статия, за много от тях не знаех, че имат татуировки, а за тези дами ми е странно, че мислят така, при положение, че все повече медийни звезди си правят татуси и това не е кой знае каква новост, че и нормалните хора могат да изразяват себе си по този начин!
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Elica » 08 Яну 2016, 16:01

Не виждам да е чак толкова страшно да се сложи татуировка, когато иска детето, разбира се ако не енмого малко :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот penelopa » 26 Фев 2016, 17:13

Действам на принципа до 18 г. не може, след 18 си чупи главата като искаш! :mrgreen:
penelopa
 
Мнения: 488
Регистриран на: 18 Яну 2016, 14:17

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Malina » 15 Мар 2016, 12:29

penelopa написа:Действам на принципа до 18 г. не може, след 18 си чупи главата като искаш! :mrgreen:

Това много хитро, но на 18 години пак ще ти бъде дете и пак ще искаш да контрлираш. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта