Синът ми иска татуировка – помощ!

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот klara » 15 Мар 2016, 14:05

Malina написа:
penelopa написа:Действам на принципа до 18 г. не може, след 18 си чупи главата като искаш! :mrgreen:

Това много хитро, но на 18 години пак ще ти бъде дете и пак ще искаш да контрлираш. :)


Тогава трябва да си слагаш юздите малко, защото детето пълнолетно и ще те реже яко. Затова контрола по пантофи :grin:
klara
 
Мнения: 530
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:51

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот balsam » 28 Апр 2016, 15:54

Аз бих му позволила и дори бих го завела в сигурно и реномирано студио, а не да се крие и да се завира по съмнителни дупки и да се прави там татусите. Така или иначе ще си направи, щом има мерак. Поне да знае за какво да внимава.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Rali_hr » 16 Май 2016, 15:21

balsam написа:Аз бих му позволила и дори бих го завела в сигурно и реномирано студио, а не да се крие и да се завира по съмнителни дупки и да се прави там татусите. Така или иначе ще си направи, щом има мерак. Поне да знае за какво да внимава.

Зависи на колко е синчето. Ако е голямо и разумно, мисля, че едно позволение, дадените пари и т.н. са достатъчни и без мама да ходи да го държи за ръчичка. :) Когато имаш зелена светлина сам имаш умисъл да намериш сигурно студио.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот S_Milenska » 06 Фев 2017, 15:04

Rali_hr написа:
balsam написа:Аз бих му позволила и дори бих го завела в сигурно и реномирано студио, а не да се крие и да се завира по съмнителни дупки и да се прави там татусите. Така или иначе ще си направи, щом има мерак. Поне да знае за какво да внимава.

Зависи на колко е синчето. Ако е голямо и разумно, мисля, че едно позволение, дадените пари и т.н. са достатъчни и без мама да ходи да го държи за ръчичка. :) Когато имаш зелена светлина сам имаш умисъл да намериш сигурно студио.

Представяш ли си какво пословично дете ще е , ако отиде с майка си... :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот viking » 07 Фев 2017, 11:13

Ако и майката е решила да си направи и по този начин да го превърнат в техен специален момент, защо не :grin: ? Не всички майки са задръстени.
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот magic_boy » 11 Май 2017, 09:57

Зависи много какви са татуировките, ако са добри и смислени, колкото и да се променя мирогледа, те ще продължават да имат смисъл, колкото и време да мине.
magic_boy
 
Мнения: 28
Регистриран на: 11 Май 2017, 08:37

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Paladin » 11 Май 2017, 11:01

Първата си татуировка си я направих като бях на 15. :mrgreen: Още си я харесвам, вече 12 години по-късно ми носи същата символика и не мога да кажа, че под някаква форма не я одобрявам. :roll: Ако е вложен смисъл и желание в една татуировка, тя няма да остарее със сигурност.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Jolene » 11 Май 2017, 11:19

Paladin написа:Първата си татуировка си я направих като бях на 15. :mrgreen: Още си я харесвам, вече 12 години по-късно ми носи същата символика и не мога да кажа, че под някаква форма не я одобрявам. :roll: Ако е вложен смисъл и желание в една татуировка, тя няма да остарее със сигурност.

Като ти е бил толкова акъла, вашите как го приеха? Никога не бих позволила на детето си да си направи татуировка, нито бих си взела татуиран мъж до себе си.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Rali_hr » 11 Май 2017, 15:41

Браво! Моите деца когато ми поискат татуировки няма да ги спирам да си ги направят. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Синът ми иска татуировка – помощ!

Мнениеот Малката » 31 Окт 2018, 10:57

Не виждам защо трябва да се притеснява някой родител, че детето им иска татус, особено като вече е тийнейджър. Това не означава задължително че ще е нещо огромно, грозно и така нататък. Аз искам да си направя четирилистна детелина на плешката, но нашите още не са съгласни. Да им мине малко, и пак ще се пробвам :mrgreen:
Малката
 
Мнения: 23
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:14

ПредишнаСледваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта