Дружество в детската градина?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Re: Дружество в детската градина?

Мнениеот Mon_ton » 11 Ное 2016, 17:08

И аз не мсиял, че е лесно да се откаже, когато има някаква нужда да се ремонтира нещо. По-неприятното е, че директорите някак си заставят родителите и не им дават право на глас, хем казват, вие решете, хем ти го казват ити по този начин се чувстваш длъжен. Тези неща трябва да са напълно далеч от директорите и от тяхната намеса.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Дружество в детската градина?

Мнениеот kauda » 30 Дек 2016, 16:11

Дружествата често вземат решенията на директора и в повечето случаи в дружеството има хора, които са от близките до директора, всичко си е корумпирано.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Дружество в детската градина?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Дек 2016, 17:01

kauda написа:Дружествата често вземат решенията на директора и в повечето случаи в дружеството има хора, които са от близките до директора, всичко си е корумпирано.

Мхм! Точно са си наши - ваши! Винаги са някакви много специални и не са случайни хора. В дружеството на нашата градина, въпреки моето желание, не ме взеха, не бях просто човек на директорката.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дружество в детската градина?

Мнениеот Snejna » 06 Яну 2017, 17:03

То в наши дни има ли нещо, което да нае е корумпирано и опорачено по един или друг начин... не е само в една и две градини това с дружеството да е от НАШИ хора.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Дружество в детската градина?

Мнениеот Pipilota » 04 Фев 2017, 09:59

В нашата градина всички които бяха в дружеството, понеже градината е много прехвалена, директорката жена с позиции и приятели, та всички в дружеството бяха хора на директорката - нейни приятели, познати и т.н. родители на деца, влезли там с връзки и защото тя е поискала, не допусна друг човек да влезе в дружеството, бях изявила желание, така и не ме допуснаха да вляза, не искат хора, които могат да им провалят сметките, може би. Но постоянните решения бяха свързани с това, което иска директорката.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Дружество в детската градина?

Мнениеот kauda » 07 Фев 2017, 15:17

Pipilota написа:В нашата градина всички които бяха в дружеството, понеже градината е много прехвалена, директорката жена с позиции и приятели, та всички в дружеството бяха хора на директорката - нейни приятели, познати и т.н. родители на деца, влезли там с връзки и защото тя е поискала, не допусна друг човек да влезе в дружеството, бях изявила желание, така и не ме допуснаха да вляза, не искат хора, които могат да им провалят сметките, може би. Но постоянните решения бяха свързани с това, което иска директорката.

Наши и ваши има навсякъде.. явно вече и в градините.. не ме учудва това.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Предишна

Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта