За марките и дрехите…

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Окт 2015, 13:45

sofi_black написа:Най-глупавото е, че нито изглеждат по-добре, нито са толкова качествени, аз поне като вляза в мол много другно мога да ги харесам нещо, което да е наистина красиво и да изглеждам добре с него :!:

Има хубави неща, но винаги са в размери xxs :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Bambaa » 06 Окт 2015, 13:50

rabotnata pchela написа:
sofi_black написа:Най-глупавото е, че нито изглеждат по-добре, нито са толкова качествени, аз поне като вляза в мол много другно мога да ги харесам нещо, което да е наистина красиво и да изглеждам добре с него :!:

Има хубави неща, но винаги са в размери xxs :)

Напротив, само така ти изглежда, на мен всичко ми стои като на закачалка, така че не е до размера :idea:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Pipilota » 06 Окт 2015, 15:24

Значи проблемът е в теб, хапни си малко повече и няма да страдаш от синдрома на закачалката. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот ramimni » 29 Дек 2015, 14:10

Pipilota написа:Значи проблемът е в теб, хапни си малко повече и няма да страдаш от синдрома на закачалката. :lol:

При някои и това не помага, можеш да си сигурна :sad: казано честно и тези хора не са за завиждане :-|
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот roksana » 16 Фев 2016, 16:37

Някои не се съобразяват как им стои дрехата, а е важно да са облечени с маркова дреха. Все едно ще ги купуваш тях самите :grin:
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Tinki » 14 Мар 2016, 18:18

Ако са пестели за да си ги купуват, сигурно ще гледат доста как им седи :wink:
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот rabotnata pchela » 14 Мар 2016, 18:25

Tinki написа:Ако са пестели за да си ги купуват, сигурно ще гледат доста как им седи :wink:

Добра де, обяснение обаче нямам, защо много момичета, с видно по-пухкави бедра ходят с най-модерните изключително къси летни дънки, които са под дупето, неадекватно е! :) Там какво се търси, марка, ефект, или мода?!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот balsam » 15 Мар 2016, 11:19

rabotnata pchela написа:
Tinki написа:Ако са пестели за да си ги купуват, сигурно ще гледат доста как им седи :wink:

Добра де, обяснение обаче нямам, защо много момичета, с видно по-пухкави бедра ходят с най-модерните изключително къси летни дънки, които са под дупето, неадекватно е! :) Там какво се търси, марка, ефект, или мода?!


Отива им, не им отива, важното е да се намъкнат и те в панталонки. Щом другите носят, не може да ги подмине и тях! Като изглеждаш нелепо, защо си го причиняваш на себе си и на другите?
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот S_Milenska » 01 Апр 2016, 14:39

rabotnata pchela написа:
Tinki написа:Ако са пестели за да си ги купуват, сигурно ще гледат доста как им седи :wink:

Добра де, обяснение обаче нямам, защо много момичета, с видно по-пухкави бедра ходят с най-модерните изключително къси летни дънки, които са под дупето, неадекватно е! :) Там какво се търси, марка, ефект, или мода?!

Наистина изглеждат грозно, но може би не се възприемат така. В много случаи са по-скоро като карикатури :(
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот pavleta » 04 Апр 2016, 11:34

Аз харесвам определени марки и си купувам само от тях. След като съм се убедила в качеството и удобството им, а и ме устройват като цена, защо да ги сменям?
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта