За марките и дрехите…

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Апр 2016, 09:51

pavleta написа:Аз харесвам определени марки и си купувам само от тях. След като съм се убедила в качеството и удобството им, а и ме устройват като цена, защо да ги сменям?

Ами ако ти хареса нещо друго какво правиш, или на сила държиш да носиш само едно и също? колкото и да ти харесва една марка, то разнообразието рядко е огромно и се препокриват в голяма степен.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот fairy » 05 Апр 2016, 11:49

Конфекцията е доста еднообразна. В който и магазин да влезеш, едва ли ще видиш нещо по-различно от предишния. Затова много ми е трудно като тръгна да си купувам дрехи, все не мога да си харесам, нищо не ми хваща окото. А пък не искам да се обличам като другите, всички като от калъп :mrgreen: .
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Tinki » 06 Апр 2016, 10:14

Ми то всеки предпочита да купува неща с определено качество и стил. Някой път означава да купуваш една и съща марка (не задължително световно известна). Темата с онези "маркови" неща е друга, когато се купува каквото и да е , стига носи етикет ".." е за хората, които искат да внушават някакъв статус.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Kaya » 06 Апр 2016, 11:36

За някои неща държа на марката, заради качествето. Като дънките Madoc на времето, бяха скъпи, но и издържаха с години, тогава си ги купувах заради това, че така или иначе в една дънка разнообразието не е впечатляващо, или поне така беше преди повече от 10 години. Сега се придържам към избора в някои марки, най-вече при бельото, защото ми е удобно и не се къса така лесно. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот pravilno » 06 Апр 2016, 12:01

Всеки от опита си на потребител има един кръг предпочитани марки и един кръг "заподозрени" :grin: . Съотношението е показателно за това какъв потребител си :grin: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот kalina_216 » 23 Май 2017, 14:16

Аз не следвам някакви правила, избирам си дънки, които са ми удобни и в блузите има огромно разнообразие, дали ще е къса и впита или дълга и широка, дали ще е до коленете, или ще е до пъпа, много голямо разнообразие има. Изобщо не търся марки и не следя модата, гледам на мен да ми хареса и това ми е достатъчно.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот fawla » 23 Май 2017, 15:29

kalina_216 написа:Аз не следвам някакви правила, избирам си дънки, които са ми удобни и в блузите има огромно разнообразие, дали ще е къса и впита или дълга и широка, дали ще е до коленете, или ще е до пъпа, много голямо разнообразие има. Изобщо не търся марки и не следя модата, гледам на мен да ми хареса и това ми е достатъчно.

Най-добре е това, което ти казваш, няма нужда да се харчат луди пари за някакви известни марки или за прехвалени магазини. Някои неща могат да се намерят и по малките магазинчета и да са с добро качество и на по-добри цени, дори.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Snejna » 04 Юли 2017, 10:40

Мисля, че ние също купуваме известни марки, но от достъпните. Като HM, NewYorker и подобни. Не вземаме от магазините, които струват колкото цялата ни заплата един клин, на световноизвестни марки. Всеки робуива на кякави имена, това се създаде и от моловете. Докато преди просто ходехме и избирахме по различни магазини и пазари, сега отиваме в някой конкретен магазин от мола и си купуваме това, което сме решили.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Yunona » 04 Юли 2017, 10:54

Старая се да не робувам на марки, особено на чужди и скъпи :)
Все пак имам любими марки. Не си падам по обикаляне на магазини, зная къде ще намеря това, което търся и си спестявам време и усилия. Придържам се към българското производство, особено за облеклото, с което ходя на работа и на делови срещи. Ежедневно нося "Ваяна", "Дика", "Данини", "Бобо Зандер", "Аристон С" и "Стилна жена". Почти всичко купувам на разпродажба, защото (за съжаление) редовните им са неоправдано високи (всички знаем колко добре платени са шивачките). Само при "Стилна жена" ценообразуването е по-нормално.
През уикендите нося дънки (последните години харесвам Том Тейлър) и блузи от по-спортните колекции на гореспоменатите марки.
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Snejna » 04 Юли 2017, 11:55

Официалните дрехи, така да ги нарека, които са част от гардероба на дамите са по-трудни за намиране и ако се следват марки е по-трудно да се изкупуват, заради високата им цена. Ревю много ги харесвам, имам няколко дрехи , които нося и ползвам на тази марка, но са ми скъпи. Предпочитам да ги нося по-рядко и само по официални поводи. Ежедневно избирам дънки, по-спортни поли или рокли.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron