За марките и дрехите…

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

За марките и дрехите…

Мнениеот penny » 06 Дек 2013, 12:51

Пускам темата, защото все повече се убеждавам, че марката в България няма никакво значение!
Съобщавам почти с прискърбие, защото е обидно да не можеш да купиш, дори една сносна дреха, независимо от цената.

Никога не съм държала на марката, която купувам, винаги съм избирала това, която ми харесва и отива! Наскоро бях на рожден ден и докато избирах подарък, разбрах, че не мога да намеря това, което търсех тук - красива дреха на известен дизайнер, а само чужди сайтове!

Всъщност смятате ли, че има разлика в качеството на продуктите, произведени на известни марки и тези, които ни предлагат тук - в магазините в България?
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

За марките и дрехите…

Мнениеот Lyomi » 06 Дек 2013, 12:55

Някакъв ужас е! Търсиш Адидас, например, защото разчиташ на качеството, което ти предоставя марката, а получаваш боклук! Същото е с повечето търсени "маркови" дрешки :(
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Fancy » 12 Дек 2013, 13:34

Никога не купувам една и много скъпа дреха. Разбира се, ако нещо ми е харесало извънредно много, може би, но предпочитам да купувам евтини парцалки, които да сменям често!
Какво означава марката, все пак? Високо качество - би трябвало, но не и за България, права си!
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот beautymaniac » 19 Дек 2013, 16:14

За съжаление е така - мисля си, че много от марките не предлагат дрехи с нужното качество у нас. Същото важи и за козметиката и всичко останало. По тази причина много хора предпочитат да пазаруват от чужбина.
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот dessiblond » 19 Дек 2013, 17:02

beautymaniac написа:За съжаление е така - мисля си, че много от марките не предлагат дрехи с нужното качество у нас. Същото важи и за козметиката и всичко останало. По тази причина много хора предпочитат да пазаруват от чужбина.

Не всеки може да си позволи да купува скъпарщини от чужбина. И аз предпочитам да си купувам повече, но по-евтини дрехи, които мога да изхвърля евентуално, след като се раздърпа! Що се отнася до козметиката, да трябва там да бъдеш внимателен, особено хората с по-чувствителна кожа!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот S_Milenska » 13 Юли 2015, 12:52

Не бих казала, че си купувам маркови дрехи, особено от Български магазини. Не знам за качеството, което предлагат. Със сигурност не бих си купила анцуг Адидас за 150лв. като мога да го намерят от интернет на цена по-ниска от половината тук, тогава съм съгласна, че качеството е от значение. Но не робувам на това, да нося маркови дрехи, все ми е едно, избирам само да ми харесват! :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Snejna » 13 Юли 2015, 13:46

Аз също не гледам марките, сега с отварянето на молове и наистина различните дрехи, които се предлагат там с марката си бих казала, че разглеждам но не подбирам задължително от този магазин, защото е марков!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Ginger » 14 Юли 2015, 09:40

S_Milenska написа:Не бих казала, че си купувам маркови дрехи, особено от Български магазини. Не знам за качеството, което предлагат. Със сигурност не бих си купила анцуг Адидас за 150лв. като мога да го намерят от интернет на цена по-ниска от половината тук, тогава съм съгласна, че качеството е от значение. Но не робувам на това, да нося маркови дрехи, все ми е едно, избирам само да ми харесват! :)

Тука се съгласявам на 100% безумни са цените, а без да има особен смисъл в това да пръскаш безумни цифри, само защото се купува от мол :evil:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот Snejna » 06 Окт 2015, 10:43

Наистина цените от моловете и марките са страшна работа, особено пък за дънки според мен е безсмислено да се дават много пари, като на половин цена могат да се намерят и качествени и издържливи. А бързо късащи се дънки сякаш няма, без значение дали са от 50 или 100лв.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: За марките и дрехите…

Мнениеот sofi_black » 06 Окт 2015, 11:29

Най-глупавото е, че нито изглеждат по-добре, нито са толкова качествени, аз поне като вляза в мол много другно мога да ги харесам нещо, което да е наистина красиво и да изглеждам добре с него :!:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта