Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот dimo70 » 12 Апр 2015, 11:37

Anka написа:Жените сме малко психопати, постоянно притискаме мъжете, но малко от нас си го признават ;)

Това е казано много точно. Аз пък смятам, че мъжете трябва да приемат спокойно и с разбиране този факт. :)
ИТ експерт Димитър Георгиев
Сервиз за компютърна техника "Изток"
Кали Електроникс ЕООД
гр. София, ул. Атанас Далчев 7
http://eastcomputerservise.com/
тел. 0894 700 233
Аватар
dimo70
 
Мнения: 1
Регистриран на: 12 Апр 2015, 11:24
Местоположение: София, ул. Атанас Далчев 7, сервиз за компютри ИЗТОК

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Monika_Spasova » 13 Апр 2015, 10:15

A oсобено, когато става въпрос и за свекървата, тогава горките не ги виждам, но в много случаи старото поколение е само от зверове. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Lollipop » 14 Апр 2015, 10:50

Такова им е на мъжете, хич не им е лесно, но това е положението, трябва да успеят да намерят баланса в отношенията с жените, родителите си, децата и работата дори.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот dinkog » 29 Юни 2015, 16:03

Много правилно, във всяка една връзка и всяко едно действие мъжете са между чука и наковалнята, жените все намират за какво да мрънкат и да са недоволни и напрежението расте и расте..
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот miron » 29 Юни 2015, 16:34

Мъжете вече сме в ужас, когато почне да говори жената, хаха :lol:
Много е тъпо това, че постоянно ни поставят в неприятни ситуации, особено пък когато става въпрос за комуникацията с родителите ни - главно майка ни. Е познайте тогава между две жени за нас какъв ужас настъпва..
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Fancy » 29 Юни 2015, 17:26

Смятам, че всеки е както си го направи, аз никога не съм поставяла в подобно положение мъжа ми, ако той сам се е насаждал е друго или ако майка му иска той да се чувства зле :roll:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот miron » 29 Юни 2015, 18:20

Fancy написа:Смятам, че всеки е както си го направи, аз никога не съм поставяла в подобно положение мъжа ми, ако той сам се е насаждал е друго или ако майка му иска той да се чувства зле :roll:

Е ти явно си някакво съкровище, до което всеки иска да се докопа, признай си! :lol: В повечето случаи жените ни вадите душата, а това се случва рядко с памук! :mrgreen:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Pipilota » 30 Юни 2015, 06:12

Аз пък не мога да ги мисля мъжете, след като майките им са някакви извънземни, аз не нося вина за това, да се оправят с тях както намерят за добре. ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Kaya » 30 Юни 2015, 10:08

Pipilota написа:Аз пък не мога да ги мисля мъжете, след като майките им са някакви извънземни, аз не нося вина за това, да се оправят с тях както намерят за добре. ;)

E ти пък може ли да си толкова лоша :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот miron » 03 Сеп 2015, 13:08

Pipilota написа:Аз пък не мога да ги мисля мъжете, след като майките им са някакви извънземни, аз не нося вина за това, да се оправят с тях както намерят за добре. ;)

хахаха ако не ме лъже паметта ти си майка на двама синове, какво извънземно ще си ти, когато си намерят моми? :lol:
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта