Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Rali_hr » 07 Сеп 2015, 13:33

хаха, Мироне хвана я на тясно :)
но е факт, че малко прекаляваме с изискванията към мъжете си, особено ако имаме проблеми в семейството и сме решили, че свекървата е много лоша, или за каквото и да е било. Рядко се среща жена, която да е доволна от роднините на мъжа си.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот silver933 » 07 Сеп 2015, 14:35

Rali_hr написа:хаха, Мироне хвана я на тясно :)
но е факт, че малко прекаляваме с изискванията към мъжете си, особено ако имаме проблеми в семейството и сме решили, че свекървата е много лоша, или за каквото и да е било. Рядко се среща жена, която да е доволна от роднините на мъжа си.

Което си е така, така си е. Не е никак лесно между две жени може да си 100% сигурна. Всяка иска да е на нейното, в такива случаи просто се отдръпвам и чакам и на двете да им мине.. :mrgreen: Ама да знаеш, почти е невъзможно!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот qwerryyy » 07 Сеп 2015, 16:11

Все пак за това са мъже, трябва да им е заложено да се справят в такива ситуации, нали! След като имат жени и майки, или други обстоятелства, които да изнервят.. мисля, че са достатъчно корави да се справят с това ;)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Anka » 28 Сеп 2015, 16:13

qwerryyy написа:Все пак за това са мъже, трябва да им е заложено да се справят в такива ситуации, нали! След като имат жени и майки, или други обстоятелства, които да изнервят.. мисля, че са достатъчно корави да се справят с това ;)

Генетично им е заложено направо на мъжете да се справят, но ние не го оценяваме ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот ramimni » 28 Сеп 2015, 16:42

Anka написа:
qwerryyy написа:Все пак за това са мъже, трябва да им е заложено да се справят в такива ситуации, нали! След като имат жени и майки, или други обстоятелства, които да изнервят.. мисля, че са достатъчно корави да се справят с това ;)

Генетично им е заложено направо на мъжете да се справят, но ние не го оценяваме ;)

Абе и така не е, вие като започнете да ни делите на мъже и жени и сякаш едните съвсем не са хора, е, хора са, уважавайте ги като такива!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Monika_Spasova » 29 Сеп 2015, 16:00

Е, хубава работа, да няма битка между половете ще ни обезсмисли половината живот ;)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Rali_hr » 30 Сеп 2015, 11:28

Факт е, че ако нямаме с кой да се скараме то ще ни е много скучно, а свекървите и мъжете ни са идеални за тази цел. :!:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Ginger » 01 Окт 2015, 11:18

Monika_Spasova написа:Е, хубава работа, да няма битка между половете ще ни обезсмисли половината живот ;)

Леле за какви неща живеят и се борят хората, аз все си мисля, че това е един от най-безумните спорове, които могат да се водят, независимо за какво става въпрос, само като разбера, че се намесва дразгата мъж-жена... всичко приключва!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Monika_Spasova » 02 Ное 2015, 15:13

Ginger написа:
Monika_Spasova написа:Е, хубава работа, да няма битка между половете ще ни обезсмисли половината живот ;)

Леле за какви неща живеят и се борят хората, аз все си мисля, че това е един от най-безумните спорове, които могат да се водят, независимо за какво става въпрос, само като разбера, че се намесва дразгата мъж-жена... всичко приключва!

Винаги ги еимало и винаги ще ги има тези спорове, по един или друг начин се намеква за тези различия, и за нещо малко, и за нещо много по-сериозно. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Мъжете са винаги между чука и наковалнята!

Мнениеот Mamacita » 02 Ное 2015, 17:00

Monika_Spasova написа:
Ginger написа:
Monika_Spasova написа:Е, хубава работа, да няма битка между половете ще ни обезсмисли половината живот ;)

Леле за какви неща живеят и се борят хората, аз все си мисля, че това е един от най-безумните спорове, които могат да се водят, независимо за какво става въпрос, само като разбера, че се намесва дразгата мъж-жена... всичко приключва!

Винаги ги еимало и винаги ще ги има тези спорове, по един или друг начин се намеква за тези различия, и за нещо малко, и за нещо много по-сериозно. :)

Разбира се, особено с еманципацията, то тези въпроси стават още по-наболели, не го намирам за проблем, но въпреки това...
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта