Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси
Правила на форума
Добави отговор

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

05 Фев 2015, 17:13

JohnLocke написа:Да, в момента оценявам ситуацията по друг начин и се радвам, че ме отсвири, не зная как щях да просъществувам покрай такъв човек :D явно си знае работата Велената :!: :!:

Понякога без да искаме удряме 6-ца от тотото. :lol: :lol: :lol:

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

26 Окт 2015, 14:54

Anka написа:
JohnLocke написа:Да, в момента оценявам ситуацията по друг начин и се радвам, че ме отсвири, не зная как щях да просъществувам покрай такъв човек :D явно си знае работата Велената :!: :!:

Понякога без да искаме удряме 6-ца от тотото. :lol: :lol: :lol:

После може и да съжаляваш, нищо не се знае. :)

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

02 Ное 2015, 16:55

При младите е трудно постижимо, може би около 20-те години е възможно, но в тийн годините е абсурдно :)

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

02 Ное 2015, 17:38

Snejna написа:При младите е трудно постижимо, може би около 20-те години е възможно, но в тийн годините е абсурдно :)

Така е, не, че с възрастта всички порастват, дори е сравнително малък процентът от тези хора, но въпреки това, предполагам е възможно да се направи по-рязък завой в събитията. :D

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

02 Ное 2015, 19:45

BeenieGal написа:
Snejna написа:При младите е трудно постижимо, може би около 20-те години е възможно, но в тийн годините е абсурдно :)

Така е, не, че с възрастта всички порастват, дори е сравнително малък процентът от тези хора, но въпреки това, предполагам е възможно да се направи по-рязък завой в събитията. :D

Всичко е възможно, разбира се. Много зависи от това какви са хората, каква е била връзката им. Ако е била силно емоционална и бурна, шансът за приятелство, поне според мен е минимален.

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

03 Ное 2015, 10:40

С веремето чувствата и пряителството още по-малко ги има, така че няма смисъул да се прави това упражнение. :)

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

03 Ное 2015, 12:47

Pipilota написа:С веремето чувствата и пряителството още по-малко ги има, така че няма смисъл да се прави това упражнение. :)

Имаш право, и аз си мисля, че с времето връзката се къса и приятелството наистина изчезва, колкото и да си мислим, че можем да го съхраним.

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

20 Ное 2015, 13:41

Kaya написа:
Pipilota написа:С веремето чувствата и пряителството още по-малко ги има, така че няма смисъл да се прави това упражнение. :)

Имаш право, и аз си мисля, че с времето връзката се къса и приятелството наистина изчезва, колкото и да си мислим, че можем да го съхраним.

Все пак на единия все ще му е неприятно, колкото и да го прикрива.

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

20 Ное 2015, 14:08

Malina написа:
Kaya написа:
Pipilota написа:С веремето чувствата и пряителството още по-малко ги има, така че няма смисъл да се прави това упражнение. :)

Имаш право, и аз си мисля, че с времето връзката се къса и приятелството наистина изчезва, колкото и да си мислим, че можем да го съхраним.

Все пак на единия все ще му е неприятно, колкото и да го прикрива.
Е, когато вече няма чувства, то може да има и приятелство. Макар че не знам кога идва времето без чувства, може би след около година, до тогава все е неприятно.. А ако почне да разпитва за новите гаджета и как е живота е ужасно неловко! И трябва да съм луда да отговарям на въпроси или да го държа в течение къде излизам и с кого...

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

20 Ное 2015, 17:59

Elica написа:
Malina написа:
Kaya написа:Имаш право, и аз си мисля, че с времето връзката се къса и приятелството наистина изчезва, колкото и да си мислим, че можем да го съхраним.

Все пак на единия все ще му е неприятно, колкото и да го прикрива.
Е, когато вече няма чувства, то може да има и приятелство. Макар че не знам кога идва времето без чувства, може би след около година, до тогава все е неприятно.. А ако почне да разпитва за новите гаджета и как е живота е ужасно неловко! И трябва да съм луда да отговарям на въпроси или да го държа в течение къде излизам и с кого...

Ако любовта е била истинска и осъзната, т.е. знаеш защо те привлича по този начин дадения човек, то тя само може да се засилва... и вие да я развивате!
Добави отговор
Отиди на страница: 1, 2, 3, 4