Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот Kaya » 23 Мар 2016, 14:39

black написа:Едва ли тийнеджърите имат толкова дълбоки дългогодишни връзки, че да желаят да останат приятели помежду си след края. Възрастта им просто не предразполага към подобно отношение към любовта. Освен ако не се ожениш/омъжиш за ученическата си любов.

Не съм съгласна, тийнове на по 14 години започват връзка и спокойно могат да изкарат по година -две, което е дори дълга връзка за големите хора, а са толкова млади още повече. Не мога да се съглася пък изобщо с твърдението ти, че нямат едва ли не правилно отношение към любовта, любовта си е любов във всяка възраст!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот kauda » 23 Мар 2016, 15:52

И аз не мисля, че има възраст в любовта, дори и при малките деца тя може да съществува, да е искрена и дълбока любов. Какво означава, че не възприемат любовта по този начин, по кой начин, че да не се притесняваш за това дали ще запазиш човека до себе си като приятел?
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот analizatorka » 23 Мар 2016, 16:18

Точно в тийнейджърските години любовта се възприема на живот и смърт. Тогава са много силни и неконтролируеми емоциите.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Май 2016, 16:25

kauda написа:И аз не мисля, че има възраст в любовта, дори и при малките деца тя може да съществува, да е искрена и дълбока любов. Какво означава, че не възприемат любовта по този начин, по кой начин, че да не се притесняваш за това дали ще запазиш човека до себе си като приятел?

Любовта си е любов във всяка възраст. :) Просто по-рано е по-емоционална :) докато с времето узрява, макар че има някои, които не узряват.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот dessiblond » 30 Май 2016, 11:14

Не всеки умее да остава приятел с бившите си половинки. Такива хора са много широко скроени и не робуват на лошото, злобата и имат ясни критерии.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот Snejna » 31 Май 2016, 13:07

Ако съумееш да превъзмогнеш любовта, и имаш усещане и за уважение, разбирателство, приятелство, то това не бива да се губи с прекратяването на връзката, ако тези неща ги е нямало, то е ясно, защо връзката се е провалила и няма как да има бъдеще.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта