Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот JohnLocke » 09 Дек 2013, 13:10

Нали се сещате за ситуацията, в която двойката е била няколко години заедно, цветя и рози е в началото всичко? В последствие, обаче решават, че не са един за друг, омръзнали са си, чувстват се като приятели (или поне от една страна) и в крайна сметка се разделят.

Всичко е горе-долу наред, приключили сте взаимоотношения без лоши чувства, но ти искаш да останете приятели с вече бившето си гадже. Чувстваш човекът много близък, не знаеш дали ще споделяш на друг така, както си споделял на него!

Как оставаш приятел с бившето си гадже, как го караш да не те отхвърли от всички параграфи? Какъв е подходът?
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот Lyomi » 09 Дек 2013, 13:13

Според мен, изключително много зави от това как си приключил взаимоотношенията си! Не става дума дали е добре или зле, има много тънък момент, е който ти най-добре знаеш, дали можеш да поддържаш контакт с човека, с който си бил толкова близък!
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот Коцева » 04 Фев 2014, 17:38

Не се пали, чак толкова, на тази възраст е меко казано невъзможно! ;)
Коцева
 
Мнения: 213
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:36

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот nadiii » 11 Мар 2014, 13:42

Може да стане единствено ако и двамата нямат половинки, в момента, в който някой от двамата си намери нов, няма как да стане, а и няма да имаш нуждата.
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот JohnLocke » 12 Мар 2014, 15:23

nadiii написа:Може да стане единствено ако и двамата нямат половинки, в момента, в който някой от двамата си намери нов, няма как да стане, а и няма да имаш нуждата.

И двамата сме сами, нямаме половинки, но вся пак има някаква дръпнатост, не може да се отпусне пред мен, да бъде такава каквато е била, дори и да се усмихва, колкото и рядко да се случва, не е истински, а на сила, тъжно е! :(
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот nadiii » 13 Мар 2014, 13:17

При мен също не се получава това с приятелството, в смисъл на близкото приятелство, каквото е било преди. Дори много пъти са ме учудвали хората, които го постигат.Моят бивш, от 5-годишната ми връзка, също много държеше да сме все така близки, защото съм му била най-близкия човек-да , така беше.Но когато пътищата се разделят е много трудно, ти си настроен, че тази връзка е приключена и това е. Да, ще се чувате по празници, ще желаете най-доброто за другия, ще помогнеш в труден момент примерно, но няма как да се чувате всеки дени всичко да е едва ли не почти същото. Така стоят нещата и от една страна е по-добре, защото това е начина да продължиш напред.
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот Mon_ton » 26 Ное 2014, 10:52

Честно да ви кажа, не мисля, че е много лесно, зависи от хората и това, как ще продължи живота им занапред. Аз съм останала в повечето случаи приятелка с бившите си гаджета, чуваме се, дори вече и с новите си гаджета си ходим по гости, но ние сме единични случаи просто :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот Snejna » 09 Дек 2014, 13:24

Това в тийн възрастта няма как да се случи според мен, по-нататък може, но докато сте деца и се чудите как да се обиждате, когато се видите е невъзможно :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот mix_twix » 29 Яну 2015, 14:13

За младите такава възможност не съществува, това е нещо, което засяга по-възрастните, с младите няма как да стане номера, там емоциите и хормоните яко бушуват ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как да остана приятел с вече бившето си гадже?

Мнениеот JohnLocke » 05 Фев 2015, 16:54

mix_twix написа:За младите такава възможност не съществува, това е нещо, което засяга по-възрастните, с младите няма как да стане номера, там емоциите и хормоните яко бушуват ;)

Да, в момента оценявам ситуацията по друг начин и се радвам, че ме отсвири, не зная как щях да просъществувам покрай такъв човек :D явно си знае работата Велената :!: :!:
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта