Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Дек 2016, 17:05

Аз си се обличам ежедневно, т.е. както ходя винаги,никога не се престаравам, смятам го за напълно ненужно, според мен. :roll: какво да се глася излишно и да си купувам специално тоалети, които ще облека веднъж, или в най-добрия случай 5 пъти през следващите нови години.. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот Anka » 13 Дек 2016, 16:18

Тази година ще съм с гаджето, родителите му всяка година ходят от 23-ти до 26 на някаква хижа, която им е направо като втори дом, та и тази година и аз там, да ме представят, макар че много се притеснявам.
Купих си клин и дълга черна туника за да мога да помагам с готвенето (не съм много добра, но нали трябва да направя добро впечатление), за вечерта на Бъдни вечер съм си избрала една хубава плетена рокля, черна, която е малко под коляното. На Коледа ще съм с по-класическа рокличка, която е малко по-закачлива, а за нова година още се чудя какво ще е, но мисля за рокля с пола от тюл. ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот Malina » 13 Дек 2016, 16:44

Anka написа:Тази година ще съм с гаджето, родителите му всяка година ходят от 23-ти до 26 на някаква хижа, която им е направо като втори дом, та и тази година и аз там, да ме представят, макар че много се притеснявам.
Купих си клин и дълга черна туника за да мога да помагам с готвенето (не съм много добра, но нали трябва да направя добро впечатление), за вечерта на Бъдни вечер съм си избрала една хубава плетена рокля, черна, която е малко под коляното. На Коледа ще съм с по-класическа рокличка, която е малко по-закачлива, а за нова година още се чудя какво ще е, но мисля за рокля с пола от тюл. ;)

Охо, страхотно си се постарала, поздравления за положения труд!
Ние тази година ще сме по анцуг у дома, даже няма да каним гости и никъде няма да ходим, затова няма и да се приготвяме излишно, само ще спазим традицията за празничните вечери :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот pavleta » 14 Дек 2016, 11:06

Anka написа:Тази година ще съм с гаджето, родителите му всяка година ходят от 23-ти до 26 на някаква хижа, която им е направо като втори дом, та и тази година и аз там, да ме представят, макар че много се притеснявам.
Купих си клин и дълга черна туника за да мога да помагам с готвенето (не съм много добра, но нали трябва да направя добро впечатление), за вечерта на Бъдни вечер съм си избрала една хубава плетена рокля, черна, която е малко под коляното. На Коледа ще съм с по-класическа рокличка, която е малко по-закачлива, а за нова година още се чудя какво ще е, но мисля за рокля с пола от тюл. ;)


Ехе, всеки ден с нов тоалет! Ти направо ще ги сбъркаш :smile: . Вземи и нещо по-обикновено за всеки случай. Щом ще бъдете на хижа и те го смятат за втори дом, може да не са толкова издокарани и да не се чувстваш прекалено наконтена.
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот Кери » 10 Дек 2018, 14:56

Коледа празнуваме у дома по традиция. Определено не вадя най-луксозния си тоалет. Избирам нещо стилно, но удобно.
Ако посрещаме Нова година в някоя вила, се обличам удобно и топло. Тоест всичко зависи от обстоятелствата.
Кери
 
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2018, 13:12

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот Moni_265 » 11 Дек 2018, 16:49

Рядко нося рокли, но по тези празници си имам традиция да съм с рокля.
Аватар
Moni_265
 
Мнения: 72
Регистриран на: 12 Ное 2018, 15:24

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот Петя Георгиева » 19 Дек 2018, 11:10

То зависи и къде ще празнуваме. Ако съм си вкъщи, много ясно, че няма да облека официална рокля. Както и ако съм на някоя вила. Ако е готино парти или сме в ресторант, ще се наконтя :grin: Така че всичко е според случая.
Аватар
Петя Георгиева
 
Мнения: 168
Регистриран на: 31 Окт 2018, 09:45

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот Ванила » 03 Яну 2019, 12:18

По Коледа си бях с домашни дрехи, което е добре. Иначе съм по пижама даже :mrgreen:
Новата година посрещахме в една вила, пак бях с удобни дрехи, нищо изчанчено.
Ванила
 
Мнения: 96
Регистриран на: 25 Ное 2018, 12:35

Предишна

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта