Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот sofi_black » 09 Дек 2013, 14:17

Като на всеки празник, така и на коледните и новогодишните, трябва да сме облечени подобаващо! Да изглеждам добре и да се чувствам така, съчетано с комфорта за мен е много важно!

Но нямам представа, как това може да се случи тази година! Миналата по коледните и новогодишните празници си останах вкъщи и съм изгубила тренинг – наистина не зная какво да облека.

Помогнете ми малко с избора!!
Какво облекло смятате, че е подходящо за коледните и новогодишни празници – официално, закачливо, спортно – елегантно или нещо друго като предложение и нека, моля ви изключим пантофите и анцуга!?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот dessiblond » 09 Дек 2013, 14:25

Нали знаеш, че в такива случаи идва винаги на помощ малката черна рокля. Тази година, тя ще бъде и мой спасител! Иначе на Коледа малко по-небрежно и закачливо ;)
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот zheleva212 » 10 Дек 2013, 12:49

Съжалявам, че ще те разочаровам, но за Коледа ще избера топъл пуловер и пухкавите домашни пантофки! Що се отнася до Нова година и аз държа да удобството и залагам на черен панталон с ръб и висока талия и красива ризка, разбира се не изоставяме и високия ток ;)
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот beautymaniac » 12 Дек 2013, 14:50

За Коледа и аз смятам да избера нещо практично, топло и удобно - красива туника може би и клин, а за Нова година нещо по-официално - рокля, костюм, още не съм решила :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот nushi.kisyova » 12 Дек 2013, 16:14

beautymaniac написа:За Коледа и аз смятам да избера нещо практично, топло и удобно - красива туника може би и клин, а за Нова година нещо по-официално - рокля, костюм, още не съм решила :D

Заинтригува ме, какво имаш предвид под костюм? Сако и панталон - неее, предполагам си млада и свежа девойка, недей така строго официално, все едно си на дело!
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот annydance » 13 Дек 2013, 15:52

Защо ми е да се обличам официално? Така или иначе в единия случай съм сред семейството си, а в другия сред приятели - те са ми второто семейство, пред тях и по нощница мога да изкарам празника си! :D
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот sofi_black » 13 Дек 2013, 15:58

Благодаря ви, дами за коментарите, разбира се продължавам да събирам идеи, все пак след Коледа и Нова година идват именните дни, да не забравяме! ;)
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот Pipilota » 21 Ное 2016, 16:29

По Коледа винаги избирам нещо удобно, защото сме семейно и трябва все шетане и разнасяне на различни неща по масата и т.н. а и като се събере една тайфа деца - по-добре да ми е удобно. На нова година и аз се понатъкмявам малко повече, макар че рядко празнуваме последните години, и все пак не прекалявам, Удобна рокля и удобни обувки, хубав грим и задължително аксесоар за косата, който да привлича погледа, само тогава мога да си позволя нещо по-пищно като украса. Имам хубави шноли с панделки и подобни, които харесвам адски много, но са твърде младежки за ежедневно носене. ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот irka » 21 Ное 2016, 21:26

Когато сме навън или празнуваме, се нагласям, иначе като сме вкъщи нямам навика да се обличам по-така.
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Облеклото ни за коледните и новогодишни празници!

Мнениеот Kaya » 06 Дек 2016, 16:33

irka написа:Когато сме навън или празнуваме, се нагласям, иначе като сме вкъщи нямам навика да се обличам по-така.

И аз съм на същия принцип, посрещала съм нова година и по пижама и в леглото, не ми се занимава просто да се глася безсмислено за празника! :roll:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта