Ефективни ли са никотиновите дъвки?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Re: Ефективни ли са никотиновите дъвки?

Мнениеот ivan.stoqnov » 12 Мар 2019, 14:33

И при мен нямаше особен ефект с тия дъвки. Пък за хапчетата не искам да си и спомням, толкова много се изнервях като ги пиех и по цели нощи не можех да спя. Цигарите ги отказах, да ви кажа често и аз не знам как, просто един ден се събудих и си казах " Иване ти си, пич време е да спреш с тази отрова!" и така... Не знам дали просто им дойде времето, преди това много пъти съм се опитвал да ги откажа, но съм успявал най-много за месец, максимум 2. Но от 2 години вече не пуша и съм много доволен от себе си. Единственото, което още ми напомня за тяхното отказване са килограмите, които качих през този период, около 10-тина, но и те вече се стопяват малко по малко. Надявам се, никога повече да не посегна към цигарите, защото то си е зависимост и човек пак лесно може да се подхлъзне. Желая успех на тези, които се опитват да ги откажат, защото си е предизивикателство за волата и духа. Просто трябва да си намерите вашия си начин да ги откажете и ще видите колко добре ще се почувствате!
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Предишна

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта