Флексодон А - промоция - имам въпроси!

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Флексодон А - промоция - имам въпроси!

Мнениеот boriskarlov » 01 Авг 2011, 15:00

Здравейте!
Днес купих за роднина от актуалната промоция на
Флексодон А - 3 + 1.
Видях, че се се пие три пъти дневно, поне в течението на 90 дни, за да има ефект. Имам няколко въпроса, на които обаче искам отговор. Може да са малко наивни въпросите, но питам за роднина, който е наистина много зле със ставите, няма достъп до интернет и обича да му се дава всичко готово и да го спазва...
- Трябва ли да се спазва някаква диета по време на тези 90 дни?
- Има ли някакви противопоказания?
- Възможно ли е да се приема Флексодон и да се извършва някакъв физически труд - в градината, примерно...
- Флексодон и алкохол ? Противопоказно ли е...Говорим за съвсем умерени дози....
Ще се радвам, ако някой може да ми отговори! Предварително ви благодаря!
Борис
boriskarlov
 
Мнения: 125
Регистриран на: 03 Юли 2011, 22:06

Re: Флексодон А - промоция - имам въпроси!

Мнениеот Margo » 01 Авг 2011, 16:54

Не знам да има лекарство, което да може да се приема с алкохол :!:
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Флексодон А - промоция - имам въпроси!

Мнениеот FramarModEli » 01 Авг 2011, 22:33

1.При прием на Флексодон не е необходимо спазването на диета. Хранителният режим не повлиява върху ефикасността на лекарството.
2. Противопоказания: Не се препоръчва приема от хора, които имат изразена свръхчувствителност към глюкозамин или някое от помощните вещества( аспартам, сорбитол). При пациенти с тежка бъбречна или чернодробна недостатъчност е необходимо повече лекарско внимание. При пациенти със захарен диабет, преди започване на терапията е необходимо да се направи предварително проследяване на кръвната захар.
3. Колкото до натоварването на ставите, не са описани някакви ограничение в двигателния режим, на хора приемащи Флексодон. Така че може да продължите да извършвате досегашните си битови занимания.
4. Приемът на алкохол не е удачен при лечение с каквито и да било лекарства. Но на практика, това не се изпълнява от никой. Приемът му намаля ефективността на лекарството. Всеки преценя сам за себе си, до колко може да се ограничи.
Всеки който спазва препоръките на лекаря и приема редовно назначените му лекарства, ще може да се похвали с подобрение в състоянието си.
Успех!
FramarMod2
FramarModEli
 
Мнения: 81
Регистриран на: 15 Апр 2011, 09:30

Re: Флексодон А - промоция - имам въпроси!

Мнениеот totka_lukanova » 05 Авг 2011, 11:29

А дали само при вече настъпили проблеми може да се започне прием?
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: Флексодон А - промоция - имам въпроси!

Мнениеот Vampire Kiss » 05 Авг 2011, 15:37

И аз искам да попитам, върши ли работа при претоварени стави от физически труд?
Vampire Kiss
 
Мнения: 89
Регистриран на: 05 Авг 2011, 14:49

Re: Флексодон А - промоция - имам въпроси!

Мнениеот eli » 12 Авг 2011, 15:34

Флексодон подпомага заздравяването на хрущяла и възстановяването на ставите, така че би трябвало да има ефект при претоварване от физически труд.
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Флексодон А - промоция - имам въпроси!

Мнениеот totka_lukanova » 28 Авг 2011, 16:08

А дали има някакви нежелани реакции? Натурален ли е продукта?
totka_lukanova
 
Мнения: 224
Регистриран на: 27 Апр 2011, 14:40

Re: Флексодон А - промоция - имам въпроси!

Мнениеот Coxxy » 03 Сеп 2011, 02:08

Аз искам да попитам, тъй като имам проблеми с ченето. Зъболекарят ми каза, че някои хора имат по разпуснати ямки или нещо такова.Общо взето при по-широко отваряне на ченето, ядене на твърда храна, прозяване се получава едно пукане, което е доста неприятно и зъболекарят ми изписа Флексодон А да го пробвам.И се чудя дали някой е имал подобен проблем и е пил Флексодон. Имало ли е някакъв резултат?
Coxxy
 
Мнения: 1
Регистриран на: 03 Сеп 2011, 02:03

Re: Флексодон А - промоция - имам въпроси!

Мнениеот eli » 09 Сеп 2011, 14:10

Една приятелка има същият проблем като твоя, но не е пила нищо, просто гледа да не си тваря много устата. Но може да пробваш. след като специалист ти го е препоръчал. Ако ти помогне, пиши.
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Флексодон А - промоция - имам въпроси!

Мнениеот georgi_78 » 12 Сеп 2011, 11:51

Е то това си е дефект по рождение, може ли да се оправи с едни таблетки?
Аватар
georgi_78
 
Мнения: 177
Регистриран на: 29 Апр 2011, 08:51

Следваща

Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта