Непрофесионален степер вкъщи

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Непрофесионален степер вкъщи

Мнениеот dessiblond » 10 Дек 2013, 14:05

Вчера си купих едно малко непрофесионално степерче за вкъщи. Много съм доволна от покупката си, но като се прибрах и го пробвах се чува някакъв странен звук при натискане на десният педал.

Възможно ли е това да бъде дефект на самия степер, звучи като издишане? Въпреки, че е евтин и малък има гаранция – 6 месеца. Да си правя ли труда да се разхождам отново до там или този звук е нормален. Във фитнес залите, където съм ходила няма не съм чувала подобен звук от степерите!

Разбрах, че непрофесионалните степери, както споменах и моя е такъв, живота им не е особено дълъг, но колко мислите ще ме издържи? Въпреки всичко много си го харесвам и беше на супер цена!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Непрофесионален степер вкъщи

Мнениеот moni.sparrow » 10 Дек 2013, 14:09

Щом пък ти харесва толкова, защо да го слушаш такъв тъжен. По-добре си вземи нов, щом има гаранция, иначе степер съм ползвала само в залата и нищо не зная за тях.
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Непрофесионален степер вкъщи

Мнениеот Fancy » 14 Дек 2013, 13:58

Аз имах такъв вкъщи - малък и непрофесионален, но издържа около 9 месеца, но с приятелят ми го ползвахме много често и по дълго време. Надявам се, като си сама да издържи по-дълго ;)
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Непрофесионален степер вкъщи

Мнениеот Anka » 06 Фев 2015, 17:24

И сопред мен е добре да се подмени бързичко, преди да стане по-сериозно положението, макар че могат да ти кажат, че е нормално и никой да не ти го смени. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Непрофесионален степер вкъщи

Мнениеот dessiblond » 09 Фев 2015, 15:56

Anka написа:И сопред мен е добре да се подмени бързичко, преди да стане по-сериозно положението, макар че могат да ти кажат, че е нормално и никой да не ти го смени. :)

Ходих, смених го, въпреки че ми казаха, че им е такъв звука, ама си бях навила на пръста, де и ми дадоха нов, който пак така издиша :D :D
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Непрофесионален степер вкъщи

Мнениеот Krum » 09 Фев 2015, 16:00

dessiblond написа:
Anka написа:И сопред мен е добре да се подмени бързичко, преди да стане по-сериозно положението, макар че могат да ти кажат, че е нормално и никой да не ти го смени. :)

Ходих, смених го, въпреки че ми казаха, че им е такъв звука, ама си бях навила на пръста, де и ми дадоха нов, който пак така издиша :D :D

значи си е било от степъра, ама нищо имаш си нов и си сигурна, че нищо му няма, по-забавно ще бъде, ако се окаже втория дефектен. :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Непрофесионален степер вкъщи

Мнениеот mix_twix » 11 Фев 2015, 11:58

Хахахах, представяш ли си вярно! Дано да не се случва такова нещо, доста тъпо! А иначе степърите са много готини, аз съм им почитател, стоиш си вкъщи и се качваш постълбите едновременно :)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Непрофесионален степер вкъщи

Мнениеот Rali_hr » 12 Фев 2015, 14:38

И аз искам да си взема, значи няма нужда да се притеснявам от звуковете, които издава степера у дома ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Непрофесионален степер вкъщи

Мнениеот Malina » 13 Фев 2015, 17:17

Rali_hr написа:И аз искам да си взема, значи няма нужда да се притеснявам от звуковете, които издава степера у дома ;)

Аз пък не ги харесвам , предпочитам колело, че по-мързеливо :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Непрофесионален степер вкъщи

Мнениеот qwerryyy » 22 Апр 2015, 14:23

Много искам да си взема такъв степер у нас, поне като ме мързи да ходя на фитнес да правя упражнения вкъщи. :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Следваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта