Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот Lisica » 09 Май 2017, 13:55

fairy написа:Аз като се сетя вкъщи правя с коремните и онези упражнения, с извиването на торса на ляво и на дясно и навеждането и изправянето с докосване на пода с ръце. Никакви наглед, но ме раздвижват и колкото и да е се отразяват на коремчето :smile: .

Тези съвсем обикновени упражнения всъщност са много полезни за раздвижването и ежедневието. Те трябва със сигурност да са част от деня и от сутрешните ритуали.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот kalina_216 » 09 Май 2017, 15:18

Лицеви опори също са много полезни за корема, не винаги коремните преси изграждат коремния мускул.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот nefertiti » 09 Май 2017, 16:34

Ако си предразположен към трупане на мазнини по корема, трябва да си много стриктен в режима и спорта.. А след раждане положението е още по-трудно. Тогава трябва да се приложат всички методи наведнъж, за да имаш слаб и стегнат корем..и хранене, и процедури, и упражнения.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот vanessa_ » 10 Май 2017, 10:23

Малко вероятно е да се изчисти корема след раждане, ако преди това не е бил с добра структура, тогава вече само трябва да се възстанови, а те мускулите имат голяма памет и знаят как да се стегнат бързо и лесно.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот preslavaslavova » 30 Юни 2017, 17:10

За да изгорите мазнините трябва да натоварвате големи мускулни групи. Не е задължително само с коремни преси, но най-ефикасното за мен лично е тичане, клякане и много движение като цяло. Ако нямате достатъчно време през деня може да пробвате и с някакви добавки, които подпомагат горенето на мазнините. Влизате примерно тук https://healthstore.bg/ и си взимате някакъв L-carnitine, може също и витамини за възстановяване след тежки тренировки. Но без редовен спорт е почти невъзможно.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот natasha » 03 Юли 2017, 00:39

Много е важно да се правят упражнения всеки ден. Резултатът няма да дойда за 1 месец, но веднъж свикнете ли да спортувате редовно няма да усетите колко бързо сваляте килограмите.
natasha
 
Мнения: 7
Регистриран на: 06 Мар 2017, 23:23

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот Rali_hr » 03 Юли 2017, 11:32

Със сигурност за добре оформено тяло без излишни мазнини си трябват много тренировки, особено областта на корема се стага много трудно, може би защото там мускулите не са така големи както на краката да речем и оформянето им за това е по-трдуно. познавам слаби жени с големи кореми от мазнини, тренировки само биха помогнали да се изчисти корема.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот Ваня Стойчева » 03 Юли 2017, 13:20

Повечето съвети, които се търсят ми звучат като "Какво да изям, за да отслабна?"
Мазнините по корема се топят само с опитен фитнес инструктор, който да състави подходяща балансирана тренировка за тази област и с помощта на някой специалист по храненето, нещата е по-вероятно да станат. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Юли 2017, 14:10

Ваня Стойчева написа:Повечето съвети, които се търсят ми звучат като "Какво да изям, за да отслабна?"
Мазнините по корема се топят само с опитен фитнес инструктор, който да състави подходяща балансирана тренировка за тази област и с помощта на някой специалист по храненето, нещата е по-вероятно да станат. :)

Това с яденето и аз го търся, Ванче! :lol: Обаче още не съм намерила какво трябва да се изяде за тая цел. :cheerleadersmileygirl: А за корема, наистина той се чисти най-трудно от мазнини, не само обикновените хора се опитваме да се отървем от тези мазнини, доста познати имам, които се занимават активно със спорт и имат същия проблем в областта на корема.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот Malina » 09 Сеп 2017, 09:45

корема се изчиства като се спрат въглехидратите. От 4 месеца се храня главно с месо, яйца и зеленчуци, корема ми буквално се изпари, всички мазнини от гърба, от корема, които съм имала се стопиха без да усетя.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

ПредишнаСледваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта