Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот Lollipop » 10 Сеп 2017, 16:16

За мазнините по корема с очите си съм виждала, че безглутеновата диета направо ги стопява. Моя приятелка беше 5-6 годинистрашно слаба, ама с корем, увиснала кожа от ражданията и корем бе хора, честно! Почна безглутенова диета и корема й направо изчезна...
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот nefertiti » 08 Дек 2017, 13:44

Lollipop написа:За мазнините по корема с очите си съм виждала, че безглутеновата диета направо ги стопява. Моя приятелка беше 5-6 годинистрашно слаба, ама с корем, увиснала кожа от ражданията и корем бе хора, честно! Почна безглутенова диета и корема й направо изчезна...



Коремът и мазнинките може да са изчезнали, но кожата едва ли. Само че не може да я видиш под дрехите. За увиснала кожа само операция помага, особено ако е повечко.

Какво представлява тази безглутенова диета?
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот Monika_Spasova » 11 Дек 2017, 12:44

Мисля, че увисналата кожа се получава при много килограми, когато си минат 100-те, за 60-70 кг на една жена, надали ще получи чак увиснала кожа, нуждаеща се от операции.
Безглутеновата диета е такава, че ядеш всичко, но неи храни съдържащи глутен - без хляб, казано на кратно, но и без бисквитки,солетки и всичко, съдържащо глутен.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот nefertiti » 12 Дек 2017, 19:08

Лолипоп е писала, че приятелката й е била с много увиснала кожа по корема след раждане..за съжаление след бременност много често се получава такова положение дори да не си станала над 100 кг. Но не трябва да униваме, важното е да има решение.

Безглутенови рецепти много често срещам в нета!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот rabotnata pchela » 13 Дек 2017, 10:46

Решението е няколко хиляди, бих предложила секс на тъмно и цял бански за плажа. :lol: :lol: :lol:
А всичко останало е до еластичността на кожата.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот nefertiti » 28 Дек 2017, 14:13

Цял живот секс на тъмно и цял бански на плажа не ми се струва добро решение. Няколко хиляди, но когато резултатът е самочувствие и увереност си заслужава инвестицията по мое мнение. :smile: :smile: :smile:
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот kauda » 11 Май 2018, 15:59

nefertiti написа:Цял живот секс на тъмно и цял бански на плажа не ми се струва добро решение. Няколко хиляди, но когато резултатът е самочувствие и увереност си заслужава инвестицията по мое мнение. :smile: :smile: :smile:

А ако нямаш няколко хиляди, какво правиш? :mrgreen:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот vanusha » 11 Май 2018, 19:53

само много изчистена диета може да помогне, другото е главно ала бала. Човек трябва да се научи как да се храни, за да не прекалява с глупостите. Въглехидратите, баничките и тутманиците неименуемо качват мазнините на корема точно
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот Malina » 12 Май 2018, 13:21

моя приятелка промени коренно начина си на хранене и въпреки, че сега тежи с 3-4 килограма повече от преди изглежда много по-добре, освен това включи интензивни тренировки.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот Алиса_В » 02 Ное 2018, 12:28

Аз нали съм на етап сваляне на килограми, та тия теми много ме вълнуват.
Корем се появява от повечко сладко, тесто и газирани напитки. Ако се спрат, и коремът ще започне да се топи. Мазнинките, де.
Много помага кардиото също така. Коремните мускули се оформят при вече стопени мазнини, иначе ефектът ще е нулев.
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

ПредишнаСледваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта