Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот dejavu » 10 Дек 2013, 15:21

Винаги съм имала проблеми с корема, често е подут, а дори и да не е мазнините около него стоят!

Аз съм слаба и нямам нужда да горя мазнини цялостно, само това пусто коремче, но не зная как. Доста съм заета и мога да си позволя единствено тренировки вкъщи. Предполагам, че въпреки мазнините, които не са ми в излишък ще е необходим и хранителен режим.

Пробвах с коремни преси, за съжаление не помогнаха, предполагам, че се случва така, че мазнината стои отгоре, а отдолу мускула си расте, малко или много.

Дайте ми ефективни упражнения, с които да изгоря мазнините по корема, преди да съм натрупала още!
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот Nightmare » 10 Дек 2013, 15:28

Един и същ проблем имаме, може би това се проявява при повечето жени, но на мен ми казаха кардио + диета, разбира се, кой да ти каже, от каква диета имаш нужда :?:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот jasmin » 10 Дек 2013, 16:00

Привет,
Занимавам се активно със спорт и на корема си имам 6 добре оформени плочки. От години не съм излизала от тази форма. Искам само да ви кажа, че не е толкова лесно. Въпроса не е да направиш една диета за 10 дни и да очакваш след това чудеса, които на всичко отгоре да са вечни. Диетата (както вие я наричате) за мен е начин на живот. На кратко за хубав корем - без сладко, без мазно (ако ще се приемат мазнини поне да са растителни), не на пърженото, не на тестото, не на фаст фууд . Да не забравим алкохола и газираните напитки, натуралните уж сокове и студените чайчета. Когато се откажете от всичко това е хубаво да помислите за физически упражнения за цялото тяло + кардио тренировки естествено. Най-общо това е. И пак казвам, че не е лесно, но после е уникално когато те питат "От колко години тренираш, имаш невероятен корем" :) Успех
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот Nightmare » 10 Дек 2013, 17:16

jasmin написа:Привет,
Занимавам се активно със спорт и на корема си имам 6 добре оформени плочки. От години не съм излизала от тази форма. Искам само да ви кажа, че не е толкова лесно. Въпроса не е да направиш една диета за 10 дни и да очакваш след това чудеса, които на всичко отгоре да са вечни. Диетата (както вие я наричате) за мен е начин на живот. На кратко за хубав корем - без сладко, без мазно (ако ще се приемат мазнини поне да са растителни), не на пърженото, не на тестото, не на фаст фууд . Да не забравим алкохола и газираните напитки, натуралните уж сокове и студените чайчета. Когато се откажете от всичко това е хубаво да помислите за физически упражнения за цялото тяло + кардио тренировки естествено. Най-общо това е. И пак казвам, че не е лесно, но после е уникално когато те питат "От колко години тренираш, имаш невероятен корем" :) Успех

Аууу колко хубаво, мисля че и двете ти завидяхме в един и същ момент. Що се отнася до мен се старая да се храня по подобен начин (не така строго, разбира се), без да съм на някакъв режим ;) Но не смятам, че трябва да се откажеш от всичко това, за да започнеш тренировки, а и за хора, които до сега са се хранили основно с джънк, това не би било лесна мисия, както и за телата им. ;)
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот jasmin » 18 Дек 2013, 16:44

Истината е, че спорта върви ръка за ръка с правилното хранене :) Едното без другото няма да доведат до прекрасни резултати
Аватар
jasmin
 
Мнения: 54
Регистриран на: 29 Юли 2012, 09:08

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот red_eyes » 19 Дек 2013, 13:47

Ох, абе има едни фини, красиви, слабички девойчета, на които се възхищавам.. то ген, както се казва!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот m.vulev » 21 Дек 2013, 12:40

А аз искам да си набавя мазнинки по корема! Пробвах със заседнал начин на живот и джънк фууд - не стана, други предложения?
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот renito » 10 Фев 2014, 12:54

казват-корем се прави в кухнята,тоест,няма как да ти се видят плочки,ако имаш мазнини,те се изгарят с правилен режим..това е нещо като скала,покрита със сняг,трябва да се разтопи снега,за да и видиш релефа ;) Никакви мазнини,никакви газирани напитки,малко като количество храна по-начесто.при мен това е,но трудно се отказва бирата и това е :lol:
Аватар
renito
 
Мнения: 50
Регистриран на: 06 Фев 2014, 10:47

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот nadiii » 15 Мар 2014, 14:37

Една позната ми каза, че спяла с увит около корема и кръста найлон, за да се поти, докато спи...каза че така се сваляли сантиметри, някой ползвал ли е този метод?
Аватар
nadiii
 
Мнения: 50
Регистриран на: 11 Мар 2014, 11:37

Re: Мазнините по корема - как да ги изгоря?

Мнениеот Мади Ранчева » 17 Мар 2014, 16:00

nadiii написа:Една позната ми каза, че спяла с увит около корема и кръста найлон, за да се поти, докато спи...каза че така се сваляли сантиметри, някой ползвал ли е този метод?

Това съм го правила и аз, но докато спортувам и си е нож с две остриета! От една страна наистина се потиш, но от друга са възможни след време проблеми с кръста, особено ако рязко сменяш температурата, т.е. ако навън е студено! Трябва да се внимава, а по време на сън не знам колко ще можеш да се изпотиш особено в тази област! :shock:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Следваща

Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта